Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pppppp

Charles Voegele - jakie zarobki, jak wygląda praca?

Polecane posty

Gość pppppp

czy ktos cos wie o sklepach Charles Voegele Polska- warunki pracy, jakie zarobki.czy dobry pracodawca??? Byłam na rozmowie i jestem ciekawa, jakie są zarobki, zatrudniają podobno na 1/2 etatu, lub 3/4 etatu lub cały jak kto woli. Jak wyglądają umowy, jakie zarobki na poszczególnych etatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afroman
Do zainteresowanych, nie polecam tego pracodawcy. Niestety firma nie stawia na stałych pracowników, moja koleżanka została tam zatrudniona na 3 mies. obiecywano jej przedłożenie umowy i nic, została bez pracy po tych 3 miesiącach. Ja tez złożyłem tam aplikacje i to samo. Pracownicy się gryzą ze sobą, kobiety to już w ogóle... byłem jedynym facetem na sali sprzedaży i widziałem te pseudo koleżanki... jak się obgadują, i jedna drugiej nóż w plecy, robotę zwalają jedna na drugą, nic nie robią. nawet im się układać ubrań nie chce, a kierownictwo zamiast motywować, jakoś nadzorować to co się dzieje, to spędza czas na pogaduszkach przez telefon na sali sprzedaży i na piciu kawy w biurze, albo na zakupach w innych sklepach w galerii... Nadgodziny nie są skrupulatnie zapisywane, kto ma chody i nieźle się podlizuje to np. wyjdzie godzinę wcześniej z roboty i nikt tego nie melduje nigdzie pisemnie. Czyli zawsze ma się te nadgodziny jeśli się ich nie skreśla... i nie będę wspominać jakie kradzieże są w tych sklepach, oczywiście pracownicze, poczytajcie jak kierownictwo z jednego sklepu charlesa wyszło w kajdankach, samo mówi za siebie... ciuchy zwłaszcza kurtki skórzane, wieszaki, torby itd. na porządku dziennym. Sklep ma niezłe straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.n.o.ni.m
no proszę osoba która została wyrzucona za kradzież w sklepie wypowiada się na temat pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×