Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justysia2200

praca w pretty one

Polecane posty

Gość justysia2200

witam, czy ktoś pracował w pretty one? chodzi mi o atmosfere, warunki i zarobki. odpiszcie. czekam na info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnMagdalen
Witam! Chciałam zapytać czy udało Ci sie uzyskać informacje dot. wynagrodzenia i atmosfery w firmie Pretty One? Z góry bardzo dziękuje! Pozdrawiam sedrecznie! Ann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka83
podbijam pytanie. zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. czego się można spodziewać? jakie są zarobki w pretty one? szczególnie interesuje mnie Kraków - Galeria Kazimierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kramcia28
niestety nie wiem jak jest w galerii kazimierz-kraków, ale wiem jak wyglada w innej galerii. ja pracowałam tam ponad rok. umowa 1300zł brutto ok.1000zł na rękę. plus premie od sprzedazy. laski zawziete i niemile. podkladaja ci noge na kazdym kroku. wyscig szczurow za nedzne pieniadze. klientki wymagajace, krzyczące, opryskliwe. wymagaja cudów za takie pieniadze. olej to! to polska firma i polskie zarobki. idz np.do oysho-1600zł za cały etat. plus premie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Byłam na rozmowie na stanowisko kierownika sklepu. Poziom rozmowy żenujący. Pan (kierownik regionalny? rekruter?) nawet się nie przedstawił, nie mówiąc już o tym że rozmowa odbyła się na sklepie, przy kasie, w obecności sprzedawcy. Firma szukając kierownika- tak naprawdę szuka sprzedawcy i to jeszcze w dodatku na umowę zlecenie, może po 3 miesiącach dadzą umowę o pracę, jeśli się sprawdzisz. Na umowie o pracę oczywiście najniższa krajowa plus prowizja 100 zł od 10 tys utargu (do podziału na wszystkich pracowników). Jeśli jesteście np. 2 na zmianie i zrobiłyście np. 1000 zł to prowizja od tego 10 zł do podziału na pół, czyli macie całe 5ZŁ!!!Szok i kompromitacja. Nie wiem czy ten sklep w miesiąc jest w stanie zarobić z 30 tysięcy ... Opisując dalej, Pan rekrutujący nieprzygotowany do rozmowy, nie sprawdził firmy w których dana osoba pracowała wcześniej i kompromituje się podczas rozmowy. Szczytem było pytanie jak pani będzie dojeżdżać do pracy, na co odpowiedziałam "autem" a pan "myśli pani że tyle tutaj płacimy, że będzie pani autem dojeżdżać???". Ogólnie nie polecam, wychodząc ze sklepu widziałam że nie chcę pracować z takim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
o to chyba byłyśmy na rozmowie z tym samym gościem. Najpierw pokazał grafik pracy a potem powiedział że jest to praca przez 3 miesiąca na umowę zlecenie. Gość chyba nie jest świadomy że pracując według ustalonego przez przełożonego grafiku- to umowa zlecenie przeradza się w umowę o pracę i w każdym sądzie pracownik wygrałby z tym niedouczonym panem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×