Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panicz z problemem

Zatrudniam pania do pomocy domowej, ale....

Polecane posty

Gość panicz z problemem

owa kobietka stawia dosyc duze wymagania. Pomijam fakt, ze chce dostawac regularne posilki ale spanie pod moim dachem nieco zakrawa na niedyskrecje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj sie, to pracownik, w zakladzie pracy tez posilkow nie ma i biwakowanie tez nie, jezeli placisz jej uczciwa cene i ona robi to tez uczciwie to wyjasnic to, inaczej szukaj nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj nowej pomocy
albo kobieta przychodzi z włąsnymi kanapkami i śpi TYLKO u siebie w domu, albo mówisz jej do widzenia. Za jedzenie i spanie ty jej nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie ma gdzie spac. Ale tez moze w nocy podciąc cio gardło scyzorykiem to lepiej uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panicz z problemem
nowa pomoc domowa raczej nie wchodzi w gre z takiego powodu, ze to kuzynka mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
No to chłopie masz zastępczą mamuśkę. Ja miałam taką Ciocię, ale w wieku przedszkolnym. Spała u nas, jadła oczywiście, ale wiele pomagała Mamie. Ty raczej masz wybór - albo zgodzisz się na jej warunki, stawiając jednocześnie swoje, albo robisz awanturę Cioci, pozbywasz się jej. Twoja Mama pewnie będzie obrażona, ale Mamie to minie. A mieszkanie sam kupiłeś, czy zafundowali Rodzice? Jeśli Rodzice, to cicho siedź i nie podskakuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panicz z problemem
własnie rodzice, wiec tym bardziej trudna sytuacja. ciotka oprocz tego ze sie panoszy jest calkiem dobra gospodynia i duzo mi pomaga we wszystkim tylko te drobne mankamenty sa czasem uciazliwe. ps, wydaje mi sie rowniez ze mnie kontroluje i stara sie zastapic mi mame. nie ma swoich dzieci.tymczasem uciekam do pracy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkoooo, chlopie ile Ty masz lat zeby Ci ktos warunki mial dyktowac w TWOIM domu co z tego ze kupili Ci go rodzice ale jest na Ciebie i jest Twoje. Ja bym taka babe co by mi sie po domu panoszyla wykopala od razu. Na Twoim miejscu jadla bym na miescie a tylko sprzataczke bym sobie 2x w tyg zatrudnila. Mieszkasz sam, pracujesz to przeciez takiego brudu nie robisz zeby caly czs trzeba bylo sprzatc. Chyba ze masz chetke na ta pomoc domowa :D to wtedy sie zgodz. Chociaz, podejrzewam ze jak sie Twoi koledzy dowiedza ze mieszkasz z jakas baba to Ci zyc nie dadza. :D W glowie mi sie nie miesci zebym miala w domu kogos obcego miec caly czas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczek w sosie
jeśli jej płacisz to wymagaj. jeśli nie płacisz to powiedż, ze już nie masz potrzeby korzystania z jej pomocy. pozbądź sie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki za byki
powiedz że przykro ci ale nie ma takiej opcji bo ty prowadzisz swoje zycie /nie tylko to w pracy i nie zamierzasz narazac cioci na ogladanie twoich gosci pewnei ciocia je u ciebie bo ci gotuje co? ja bym pobyt cioci ograniczyła do 2 dni po sobie nastepujacych, sprzątanie, gotowanie np. na 3 dni, pranie, prasowanie. Reszte zjedz na miescie a najlepiej zacznij sam gotowac bo to zgroza, zadna kobiet cie nie zechce a matce powiedz że albo twoje warunki albo zadne! niech matka nocuje ciocie, przeciez jak zaczniesz przyprowadzac dziewczyne czy kumplialbo się jakas do ciebie wprowadzi jak ty poxniej ciocie wyprosisz! ta odmowa noclegu to pikus w porowanniu do wyganiania cioci ktora sie przyzwyczai ze spi u ciebie. walcz o swoja prywatnosc bo bez niej to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci karze przyjmować takie warunki? To ty masz stawiać warunki i wymagania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×