Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

siostrzane uczucia - czy sa kobiety co mysla podobnie

Polecane posty

to ksiazka Małgorzaty Domagalik o tym tytule. W tej ksiazce autorka przedstawia kobiety jako siostry które powinny sie wspierac w róznych sytuacjach a nie walczyc czy sie obgadywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 30 i w trakcie separacji ... bo czulam sie nieszczesliwa w moim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała*Mimi
Mam kumpelę w pracy-bardzo podobnie myślimy, podchodzimy do swoich obowiązków, jesteśmy tak samo wymagające, mamy takie same zasady. Świetnie nam się rozmawia. Zawodowo jesteśmy z wiązane z różnymi dziedzinami i nie ma między nami rywalizacji. Jest wsparcie i zrozumienie. I dodam-nie jesteśmy przyjaciólkami-widujemy się i dużo rozmawiamy tylko w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka takich osob ale wiele kobiet patrzy na siebie jak na wrogów a przede wszytskim ocenia ....i to jest smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała*Mimi
Zgadzam się z Tobą Asiulku. Pracuję w sfeminizowanym środowisku i zawiść panuje tu okropna! A to o wiek, o wygląd, intelekt, a nawet o to, jak człowiek pracuje. Dlatego (choć sama jestem kobietą) uważam,ze "baby" są okropne! Jednak twierdzę,ze tylko te puste, płytkie są zawistne-zamiast wziąć się za siebie, wolą zazdrośćić-tak łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam teraz w UK i jest duza róznica bo tu ogolnie ludzie sa milsi dla siebie :) choc tez zdarzaja sie kobiety które próbuja byc sędziami dla swoich koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała*Mimi
Jestem w Polsce, brytyjskie realia są mi obce. Jednak zawiść jest dla mnie śmieszna w każdych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko my dwie mamy dla siebie siostrzane uczucia ... troche mnie to przeraza bo kobiety powinny sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×