Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kukagura

Sofy, meble z ikei - polecacie?

Polecane posty

Gość Ikea

Nie polecam, już nic z ikei nie kupię. Noga od stołu pękła po niecałym miesiącu użytkowania, a metalowe łóżko skrzypi jak by miało już 100 lat. Maja tez tam drogie meble. Radzę się przejść po innych sklepach meblowych gdzie można kupić dużo lepsze jakościowo meble, w dodatku tańsze. 

Oczywiście mówiąc o cenie mebli z Ikei nie mam na myśli tych najtańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina43

Kupiłam miesiąc temu bardzo wygodną sofę wyprodukowaną przez unia meble, jest bardzo wygodna i po nocy wstaje wypoczęta. Polecam meble z tej firmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Polecam sofę ze Swalenu, Unia Meble tworzy świetne skórzane sofy 🙂 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Wypoczynki tylko z Unii Meble! Polecam, świetna jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
Dnia 21.05.2019 o 12:01, Gość aneta napisał:

Polecam sofę ze Swalenu, Unia Meble tworzy świetne skórzane sofy 🙂 Polecam

Też mam od nich sofę i nie narzekam 🙂 Super wykonanie i świetnie się komponuje z resztą wystroju 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może większość to badziewie, ale przynajmniej w dobrych cenach 🙂 zależy kto na co stawia. Rodziny z  małymi dziećmi nie powinny przepłacać, bo przy rozrabiakach i tak się wiele nie uchowa 😉 a później jak już dzieci podrosną można tanie meble z IKEI wymienić an nowe 🙂 przynajmniej szkoda nie będzie że drogie ,meble zostały poniszczone 🙂 wszystko am swoje plusy i minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Zależy jaki budżet. Chociaż te z Unii Meble nie są drogie, a jakościowo są zdecydowanie lepsze niż Ikea. Warto przemyśleć taki zakup 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz5

Jesli interesowałyby Cię bardziej unikatowe meble, typu sofy albo jakieś narożniki, to zobacz sobie mebelki z Unia Meble- są piękne, wygodne i mega dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzela

Solidne meble do salonu znalazłam w unia meble wlasnie. Nie niszczeją po miesiacu jak wiekszosc które miałam, służą na długo a ponadto są mega wygodne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Z ikei wiele razy testowaliśmy kanapy, sofy, ale nie sprawdziły się tak dobrze jak kanapy, które obecnie mamy. Kupiliśmy w unia meble i nie zawiedliśmy się, od ponad półtora roku kanapy służą i nic się z nimi nie dzieje - tapicerka po wypraniu jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Mnie do gustu przypadły meble swalen- unia meble produkuje naprawde dobre jakosci wypoczynki. Ja akurat mam rozkladana sofkę i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są meble z ikei, ja mam narożnik od puszmana i jest super. Posiada funkcję spania, więc z powodzeniem mogą na nim odpoczywać goście, a w dzień wystarczy go złożyć, by mieć piękną i elegancką sofę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Ikei meble są ładne, ale niezbyt trwałe. Może ta droższa seria jest lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam nigdy mebli wyoczynkowych z Ikei, ale jeśli szukasz wygodnych i dobrej jakości sof, to polecam Puszmana 🙂 Mam sofę YORK i nie mogę powiedzieć na nią złego słowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×