Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niom...

Aspirator do nosa, jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Nie polecam sopelka, ma krótką rurkę przez co dziecko praktycznie jest na odkurzaczu, tragedia. I te filtry, które trzeba wymieniać są strasznie niehigieniczne, tylko zarazki się wszędzie rozsiewa :/ No i niby tani, a jak przychodzi do kupowania tych filtrów, to co kilka dni byliśmy w aptece. Bardzo słaby produkt. Mąż kupił katarek do odkurzacza, dużo lepiej. Kosztuje więcej, ale nie trzeba nic już kupować i nie ma tych ohydnych filterków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee1
Aspirator babycap jesli chodzi o jego zastosowanie to jest niezawodny i nic lepszego do noska niema i kosztuje tylko ok. 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjasobol
Do udrażniania dróg oddechowych u mojego bobasa to się bardzo fajnie sprawdza aspirator Nosalek od Sanity. Bardzo prosta obsługa, nie ma tutaj żadnego podłączania do prądu, ani baterii, wszystko robi się mechanicznie samemu, także można sobie wyregulować tempo itp. Dużo to nie kosztuje, a można dziecku wyraźnie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnarr
Polecam coś takiego jak Nosalek. Proste w obsłudze i co najważniejsze skuteczne. Rzeczywiście ładnie zbiera całą wydzielinę, można udrożnić nosek. To się przekłada nie tylko na to że maluch może swobodnie zacząć oddychać, ale też cały stan zapalny trwa krócej. W tym aspiratorze też na plus jest to, że nie ma żadnych dodatkowych filtrów i kształt jest dostosowany dla dziecka i tego, że w każdej chwili może się poruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam aspirator delfin kt baby, dobrze sobie poradził z katarem, a przez kolorowy wygląd i kształt córeczka się w ogóle nie bała i nawet sama chciała odciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka_i
ojej, nie wiedziałam, że jest tyle aspiratorów na rynku :O Pewnie dlatego, że jak raz kupiłam Katarek, to cały czas z niego korzystam, nie wymieniam na inne. Spełnia swoją rolę i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma taki dla małego dziecka, jest bardzo fajny i użyteczny, http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dz iecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektrycznybez- kupowania-dodatkowych-koncowek.html Na prawdę opłaca się używać szybciej dziecko zostaje wyleczone. Łatwiej pokonuje infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma taki dla małego dziecka, jest bardzo fajny i użyteczny, http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dz iecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektrycznybez- kupowania-dodatkowych-koncowek.html Na prawdę opłaca się używać szybciej dziecko zostaje wyleczone. Łatwiej pokonuje infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma taki dla małego dziecka, jest bardzo fajny i użyteczny, http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dz iecko/oddychanie/product/2718-aspirator-do-nosa-elektrycznybez- kupowania-dodatkowych-koncowek.html Na prawdę opłaca się używać szybciej dziecko zostaje wyleczone. Łatwiej pokonuje infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość 2017.04.14 Czas przeziębienie infekcji dla mojego malucha zawsze to był koszmar! ale od niedawna mam do udrażniania dróg oddechowych taki specjalny aspirator, http://haxe.pl/component/ssproducts/product/2 718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych- koncowek.html#1 -opis . Bardzo fajnie się sprawdza u maluszków. jagnarr 2017.04.20 Polecam coś takiego jak Nosalek. Proste w obsłudze i co najważniejsze skuteczne. Rzeczywiście ładnie zbiera całą wydzielinę, można udrożnić nosek. To się przekłada nie tylko na to że maluch może swobodnie zacząć oddychać, ale też cały stan zapalny trwa krócej. W tym aspiratorze też na plus jest to, że nie ma żadnych dodatkowych filtrów i kształt jest dostosowany dla dziecka i tego, że w każdej chwili może się poruszyć. gość 2017.04.21 Ja ostatnio kupiłam aspirator delfin kt baby, dobrze sobie poradził z katarem, a przez kolorowy wygląd i kształt córeczka się w ogóle nie bała i nawet sama chciała odciągać. Zośka_i 2017.05.19 ojej, nie wiedziałam, że jest tyle aspiratorów na rynku pechowiec.gif Pewnie dlatego, że jak raz kupiłam Katarek, to cały czas z niego korzystam, nie wymieniam na inne. Spełnia swoją rolę i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , czy mozecie polecic co warto kupic by ulzyc niemowlęciu/noworodkowi w katarku? Aspirator elektryczny , fride ? Moze mechaniczny? A moze gruszke? Bo na tym forum wciskaja same reklamy ,a ja szukam doswiadczonych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie katarek do odkurzacza jest najlepszy:-) :-)mam dwojki dzieci :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdził się Aspirator KIN. Bardzo tani i wygodny w użyciu, nie podrażnił noska malucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdwcydowanie nie polecam depan.... pieniadze wyrzucone a wcale nie nalezy do tanich nie radzi sobie wogole z katarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie aspirator Katarek! Najwygodniejszy w użyciu, ma w sobie wszystko czego potrzeba i co najważniejsze, że dzięki niemu mój Staś może swobodnie oddychać. Nie zamieniłabym go na nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Dla mnie najlepszy to ten, wspomniany już tutaj z haxe i to właśnie przez dużą ilość pozytywnych opinii go kupiłam i mi się sprawdził rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2017 o 00:32, Gość gość napisał:

Haxe jest beznadziejny ma tak małą siłę ssącą ze nic nie wyciąga niby ma zbiorniczek ale nic do niego nie wciąga głupia byłam ze go zamówiłam wyrzuciłam 100 zł w błoto a dziecko nadal ma katar i płacze

Tego aspiratora od haxe trzeba się nauczyć 😉  Najpierw zakropić nosek, żeby katar stał się bardziej płynny, a potem odciągać z przerwami. Trzeba mieć dużo cierpliwości ale działa cuda. Porównywałam z innymi, ba najpierw kupiłam 2 inne modele: katarek i fridę, ale zostaję przy elektrycznym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×