Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaxxi

ograniczenie lub pozbawienie praw

Polecane posty

Gość kaxxi

mąż zostawil mnie i 2 miesieczna coreczke dla innej..On nie pracujeona go utrzymuje mieszka u niej...od urodzenia dziecka nie kupil jej nic ani nie dal nawet 1zl na jej utrzymanie...Nie interesuje sie nia takze calkowicie. odkad wyprowadzil sie z domu (mieszkalismy u moich rodzicow) ani razu do niej nie przyszedl. corka ma teraz 5 miesiecy.Po znajomych rozgaduje ze ja i moi rodzice go do domu nie wpuszczamy ale ani razu sie nie spytal czy moze przyjsc...byl raz po pijanemu i robil awantury ale nie zadzwonilam na policje( moj blad) naduzywa alkocholu. Ze swoja nowa "kobieta" wogule sie nie kryje wrecz przeciwnie pod moimi oknami( bo mieszkamu nie daleko) demonstruje sie z nia. Ostatnio natknelam sie na nich wychodzac z domu z coreczka to nawet na nia nie zwrocil uwagi...Czy mam podstawy do ograniczenia i pozbawienia go praw rodzicielskich?? jak udowodnic wszystko?po co jej ojciec ktory sie nia nie interesuje albo tata jest albo go nie ma. aa dodam ze sprawa o alimenty jest w toku a o rozwod dopiero bede składać. Pomozcie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te niektóre baby
Nie ma to jak mścić się na byłym co porzucil, za pomocą dziecka, nie? A pomyślałaś że może córeczka BĘDZIE CHCIAŁA miec ojca? Jakim prawem ją go pozbawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te niektóre baby
>ani razu do niej nie przyszedl. >byl raz po pijanemu I jeszcze naginasz fakty tak żeby tobie pasowaly. "Ani razu nie był" a za chwilę " był raz". A jaka jest prawda, kto to wie. Może był raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Jak mogłaś urodzić takiemu bydlakowi dziecko ? :O Widziały gały co brały i komu dupy dawały, no wybacz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te niektóre baby
Tajemnicza dama, nie przesadzaj. Jeszcze nie widzialam żeby jakiś facet mial na czole napisane "będę cię zdradzał i polezę do innej". To, że chce sie odgrywać na nim za pomocą dziecka, to jedno ale już nie wmawiaj kobicie, że zdrada to jej wina bo źle wybrała męża i ojca dla swojego dziecka. Takich rzeczy się nie da przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Czyżby ? Moim zdaniem da się to jakoś rozpoznać.. nie wierzę, że był idealny , troskliwy, dobry, czuły i nagle po urodzeniu dziecka poszedł do innej... nie wiem, gdzie Wy spotykacie takie cioty, po prostu nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaxxi
byl po pijanemu ale wcale nie chcial widziec sie z corka...ja nie mszcze sie patrze dobra dziecka ale co z tego ze ona bedzie chciala znac tate jak on widocznie nie chce miec z nia kontaktu skoro nie interesuje sie nia i nawet na ulicy do niej nie podchodzi...? czy ktos kto chodzi wiecznie pijany, nie interesuje sie ani nie troszczy o dziecka przyniesie jej kiedys powod do dumy...? a co bedzie jak pozna tate i po paru spodkaniach przywiaze sie do niego a on kolejny raz ja oleje, przestanie nia interesowac lub pojdzie siedziec( to bardzo mozliwe znajac jego)? co wtedy bedzie moja coreczka czula?? zastanow sie zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaxxi
byl inny przed slubem a zaczal mnie zdradzac przed urodzeniem dzieckiem..nawet dla dobra dziecka wybaczylam mu pierwszy raz dlatego nie mowcie ze chce sie odgrywac....Dama moze masz troche racji znalam jego przeszlosc ( siedzial w wiezieniu wczesniej) ale obiecywal zmiany przyzekal.. milosc czasami jest slepa...A do innej nie poszedl z milosci tylko dlatego ze nie chce mu sie pracowac a ona jest bogata slepo zakochana i utrzymuje go funduje drogie prezenty itp ( i to nie moje podejrzenia tylko sam sie do tego przyznal).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te niektóre baby
>nie wierzę, że był idealny , troskliwy, dobry, czuły Na początku każdy jest taki. Nie zauwazyłaś tego? Dlatego tak latwo trafić na barachło bo na początku każdy udaje ideał. A po slubie, jak poczuje się pewnie, to róznie to bywa ( to dotyczy osób płci obojga) Już pomijam to, że ludzie się zmieniają z uplywem lat. Pary z kilkunastoletnim, czy "kilku-dziestoletnim" stażem nie są już tymi samymi ludźmi, którymi byli jak si.ę ppobierali więc nie gadaj glupot o jakimś przewidywaniu jakim kto będzie mężem. Nawet o sobie nie możesz powiedzieć z calkowitą pewnością jaka będziesz za 5 czy 15 lat a co dopiero o innej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rany daj już spkój
a ty tutaj znowu o tym samym??? czemu zaśmiecasz forum wciąż dodając jeden i ten sam post??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×