Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinka111111

czy jestem nadal dziewica????

Polecane posty

wczoraj doszlo do zblizenia miedzy mna a chlopakiem.P:roblem w tym ze niewiem czy moja blona zostala przebita czy nie.Fakty sa takie ze nie krwawilam bolalo mnie ale takj rownomiernie jak probowal wprowadzic.Chlopak potem poewiedzial ze po pewnym czasie czul brak oporu ale pzrerwalismy bo mnie bolalo.Wiem ze to sprawa bardziej umyslu czy jestem dziewica jeszcze czy nie ale tez bym chciala byc swiadoma czy mam blone czy nie.moze isc do ginekologa zeby on to stwierdzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli włożył ok 4 cm to już nie jesteś dziewicą w sensie że nie masz błony. A krwawić wcale nie musiałaś. Nie każda dziewczyna ma tak ciasną czy ukrwioną błonę że krwawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli odbyliście stosunek to nie jesteś nawet jeśli błona nie została całkowicie przerwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 4 cm napewno caly nie wszedl ale wiecej niz polowa...no ale potem to juz przerwalismy bo bolalo ale jak pzrestalismy to bolalo jakas godzine a potem to juz nic.Wiem ze to kwestia umyslu ale chcialabym juz wiedziec czy mam ta blone czy nie bo nie chce doznac szoku jak bedziemy nastepny raz prubowac a tu potok krwi...boje suie tego troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego bać. Pierwsze parę razy będziesz odczuwała ból albo dyskomfort ale z czasem minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjhgfdg
nawet po oralu już nie jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×