Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezoorientowana

za duzo waze!

Polecane posty

Gość jaki.....
buahahha, uwazaj se co chcesz ale obiektywny fakt jest taki ze masz nadwage, grubasie twoje bmi to 26 wiec za duzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessssssssa
a ja bym tak chciala miec te 160 ci i 48 kg i super wysportowanie cialo bez zwisów po utracie wagi i tyle wiecej nie bo nie chce jak anorektyczka wygladac i umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waże
dziękuje ci wiem jakie mam bmi a ciebie nie prosiłam żebyś mi wyliczał. A swoją drogą jakim ty jesteś grubasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessssssssa
ej nie kłucmy się bo to nic nie da jedynie może zaszkodzić lepiej coś z tym zróbmy może damy sobie jakiś plan jakieś założenie ze chudzi lekko przytyją a ci z naddatkiem chudną może miesiąc nam starczy może dwa będziemy pisać co jemy co i jak ćwiczymi i może + wspomagaczze jak ktoś bedzie brał to podzieli się opiniami co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki.....
ja waze 48 kg przy 162 wzrostu, wiadomo ze to sie zmienia nawet w trakie cyklu te 2 kg, wiec 48-50 kg, wiec idealnie, nie wyobrazam sobie jakbym iala wazyc 10 kg wiecej, wygladalabym jak wieloryb chyba, a skoro ty masz 7 cm mniej ode mnie to juz w ogole pewnie w drzwiach sie ledwo miescisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym dala aby na liczniku miec te 48kg a jak by mi jojojo teraz dowaliło to bym sie zapłakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waże
tak masz rację.60 kg przy 152 to naaaaaaaaaaaprawdę dużo.piszesz tak jak bym miała mieć 1 przed 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki.....
masz jakies 15 kg nadwagi, to ma byc malo? to bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waże
nie chciała bym ważyć 45 kilo. Jeśli schudnę JESZCZE 5 to mi wystarczy, nie chce wyglądać jak wieszak. a tak dokładnie to nie wiem czy i ty nie jesteś taka sama albo gorsza bo pisać to można dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki.....
a o mnie to mozesz se myslec co chcesz, nie mam zamiaru nic udowadniac, coz, nie wiem jak mozna lubic byc grubasem... zlwaszcza o takiej posturze, niestety ludzie niscy a grubi wygladaja o wiele gorzej niz wysocy grubi, pewnie jak sie przewrocisz to turlasz sie i turlasz jak taka pileczka :P aczkolwiek wiadomo, twoj tluszcz, twoja brocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka normalnie
jaki... widać, że guzik wiesz o odchudzaniu i prawidłowej budowie. Waga nie jest miarodajnym wskaźnikiem tego czy masz dobrą budowę czy nie. Dwie osoby z tą samą wagą i wzrostem, ale inną budową kośca będą wyglądały calkowicie różnie. Wymiary są ważne. Przestań chrzanić głupoty że kobieta z wagą 60 kg jest GRUBASKĄ. no chyba, że dla ciebie standardem jest wygląd a 'la szkielecik. Jedna panna będzie się głodzić, osiągnie wagę 45 kg ale będzie wyglądać fatalnie i niezdorowo, a druga, mając ten sam wzrost ale 10 kg więcej, będzie wyglądać super, bo będzie miala proporcjonalne, umięśnione i wysportowane ciałko. A mięśnie też ważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
vanessa jedząc 2 razy dziennie spowolniłaś sobie strasznie meta i obawiam się że już nie schudniesz i co gorsza jeśli zjesz więcej to zaczniesz tyć. przejdz na zdrowe odchudzanie. zacznij od jedzenia 5 posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja waze
Nie przejmuj sie nimi, to jakies zakompleksione kretynki dla ktorych jedynym sensem zycia są cyferki na wadze... :o Masz dobrą wage, tym bardziej ze jestes matką, figura kobiety to nie to samo co figura nastolatki. Zeby nie bylo - waze mniej i mam wiecej wzrostu ale mimo wszystko uwazam ze te tutaj grubo przesadzają z tą krytyką wobec Ciebie. 5 kg mniej czy wiecej - to naprawde nie ma az takiego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja waże
Wcale się nie przejmuję, wiem jak wyglądam bo mam w domu lusterko. Jest mnóstwo ludzi którzy są grubsi ode mnie. Vanesssssssssa też ważyła więcej ode mnie udało jej się schudnąć i gratuluje jej. Ja też próbuję schudnąć trochę już zrzuciłam a nie chce gwałtownie bo efekt jojo gwarantowany bo wiem że później wróciła bym do starych nawyków. Ważne że to co robię daje rezultaty. A po za tym w życiu są ważniejsze sprawy. Mam dzieci i to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezoorientowana
jest lepiej! zanim ktokolwiek zainteresował sie tematem ja juz waze 50!,jeszcze ze 2-3 kilo,i potem juz tak trzymac! tez mam dwojke dzieci,i nie zamierzam wygladac jak szkielet,ciesze sie tylko,ze zaczełam o siebie dbac zanimjest za pozno,i za duzo do zrzucenia,powodzenia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×