Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelinka12

za malutki..

Polecane posty

Gość Ewelinka12

bardzo mi dobrze z moim obecny kolesiem , ale ma małego i boje sie ze jak zaczniemy sie kochac to mi nie wystarczy ten seks , i boje sie ze nie bede dochodzic.. on szybko dochodzi.. a jak juz dojdzie to ma taka mała galaretke.. macie jakas rade ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ileee
ma cm ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
z 8-9 w zwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
mój ma 12 w wzodzie i tez malusioooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
dreczy mnie ten problem.. nie chce go zostawiac, bo jest koles zajebisty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
i dochodzisz ?? ale jak On dojdzie to robi mu sie taki moze ciut mniejszy i taka galaretka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
mam podobny problem..jest moim pierwszym partnerem a ledwo go czuje:D chcoiaz sie niby stara a jest naprawde miło pierwszy z którym bym chcała stworzyc dobry udany zwiazek..a tu taka lipa ale w sumie kochalsmy sie dopiero 4 razy..moze z czasem bedzie lepeij zwazywszy ze sama nie mam doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma jakoś z 15 cm w zwodzie
naszczescie wyposażyła go natura :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
dla mnie to nie bedzie pierwszy raz .. ale pierwszy raz z nim .. ja go chyba kocham i mam problem jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
no ja nawet az nie zauwazyłam jak był w zwodze ze ejst bardzo mały ale jak mu opadł..to az sie kurcze zdziwiłam bo miał z 6cm w opadzie:O masakra twoj widze ma jeszce gorzej:P..ale nam sie trafiło jak w koncu poznałam super faceta z któym mozna by było stworzyc cos trwałego..to taki psikus czy dochodze...ogolnie jak jestem na jezdza..to mam orgazm ale raczej nie pochwowy...bo taki miałam z wibratorem..i przy takim ejst odlot całkowity..... tutaj na jezdzca to raczej mysle ze ejst przez pocieranie łechtczki..chcoiaz nie wiem z wibratorem miałam silne orgazmy do tego stopnia ze ejeden trwał minute i cała zdretwiałam..i mrówki miałam na głwoie takie ze szok:D:D:D nie wiem czy z jakims facetem osiagne cos takiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
to sie ciesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
ostatnio np..kochalismy sie za pierwszym razem było ok...za drugim...w połowie mu opadł..bo nie chciał wejsc na jezdza.i sie chłopak przestraszył..i po chwili pieszczot znowu powstał...i doszedł w 20sekund:O a ja byłam bez orgazmu..i sie wkurwiłam:O dosc frustrujace to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
powiem Ci ze jestesmy w tej samej sytuacji, bo mój facet jest zajebisty, szanuje mnie i chce z nim zbudowac trwały zwiazek naprawde.. i w ogole wszyscy mówią ze pasujemy do siebie.. i taki psikus no popatrz.. :P najwyzej bede sie zaspokajac wibratorem jak mi on nie wystarczy.. nie chce zmieniac faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
moze tak tez byc z moim facetem ehhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
ja pwoiem szczerze ze pech zajebisty bo całe zycie czekałam zeby miec fajnego faceta normalnego..a tu lipa w sexie ae nie moge sie zrazac dla mnie to poczatki musze sie ejszce wiele nauczyc chcoiaz nawet minetka nie sprawia mi przyjemnosci jedynie palcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
:D:D:D juz nawet nie wiem czy sie smiac czy płakac zobacze bede sie modlic do niebieskiego zeby było dobrze:P zobacze poza tym tez mnie wkurza bo ja tylko zaczynamy sie cąłowac to jego dłonie wedruja od razu pod moje majtki..i od tego zaczyna pieszczoty a ja bym wolała zeby zaczynał nie wiem od posladków..piersi szyji uszu ..a dopiero potem do majtek...:O nie no trzeba pogadac:) bo sam sie nie domysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
no ja tak samo, wreszcie trafiłam na tego odpowiedniego a tu kapa.. ale moze jak bedziemy sie kochac , nie bedzie tak zle.. przez palcówke dochodze.. moze poprostu jestes bardziej wymagajaca no nie wiem, tez nie mam doswiadczenia.. mój pierwszy raz był z kolega ze szkoły.. ;/ i wtedy nie doszłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
powiem ci ze mój nie zaczyna od majtek , tylko własnie jak mówisz od posladków , szyji , piersi a dopiero potem zaczyna palcówke.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnny
moj ma 14 cm.. sama niewiem czy to mało czy w sam raz bo go nie czuje w srodku ;/ kocham go ale czasami mnie takie mysli nachodza zeby z innym spróbowac ... wiem głupie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 24
no moj ma podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
no mój moze ciutke wiekszego ale i tak szybko dochodzi i lipa.. ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizelexs
Ja moge dlugo,umiem powstrzymac swoj wytrysk.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
no moze i mój umie ale jak narazie tego nie robi.. ;/ a potem mu opada i nie ma zadnej zabawy ;/ ale go kocham i nie zostawie go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizelexs
Ja moge z 4 razy dziennie;)nie musisz go zostawiac,zabawimy sie tylko:)chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
nie no moze przesadziłam , to jak teraz tak do tego doszłam to ma z 12 w zwodzie a jak opada to z 6-7 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOST ZWODZONY
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma jakoś z 15 cm w zwodzie
dizelexs, a ile ma Twój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka12
moze nie bedzie tak zle jak zaczniejmy sie kochac.. :) trzeba myslec pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×