Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość memooriesss

Zmalały mi piersi-odchudanie

Polecane posty

Gość memooriesss

Kiedyś miałam fajne piersi. Wszyscy mówili, że duże :D ale.. byłam trochę grubsza. Mam 168 cm wzrostu, kiedyś ważyłam 65kg, później zeszłam do 58-59 i taka waga towarzyszyła mi bardzo długo, nadal mi nie odpowiadając (biust dalej był taki jak przy wadze 65kg :) ) Teraz schudłam moja waga waha się między 53.4-55 kg. Czuję się lepiej i lepiej wyglądam ;) ale jest jedno "ale" zmalały mi piersi :( Noszę teraz przeważnie push up . Nie umiem dobrać sobie stanika... Kiedyś bez problemu nosiłam miseczkę D. Teraz założę to pustka. Nie jest tak, że piersi nie mam w ogóle (naszczęście). ale to nie to co kiedyś. Chciała bym jeszcze trochę schudnąć, ale przestanę, gdyż boję się o moje "cudeńka" xd i tutaj mam pytanie. Czy jest szansa, że piersi mi jeszcze urosną? (nie birąc pod uwagę ciąży) Muszę dodać, że jestem nastoletnią dziewczyną. z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Tobie w ten sposob ... wklej zdjecie swoich piersi ... a na pewno powiem Tobie, ze posiadasz je wysmienite, dzieki czemu pozbedziesz sie kompleksow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuk dobry człowieku :) zawsze miłe słowo ;) autorko to normalna reakcja, nie schudniesz wybiórczo. teraz możesz poćwiczyć mięśnie klatki żeby trochę podnieść piersi. czasami dziewczynom "rosną" piersi po hormonach, ale tylko w czasie brania no i to już bardzo ingeruje w organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę schudnąć 15 kg
Wiesz , przy odchudzaniu zawsze tak jest .. według mnie nie urosną już , ponieważ piersi składają się też z tłuszczu , i ty go spaliłaś , stąd mniejsze piersi .. Ale myślę że nie jest aż tak źle :) Nie martw się , na pewno ładnie i teraz wyglądasz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Naked, podpadlas :P, nie moglas napisac - "tak jak radzi Borsuk"? ... jestes tutaj "autorytetka" ... pewnie by Cie posluchala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuku Ty to bys tylko fotki ogladal nununu:P ( a jak juz sie napatrzysz to 'rzucasz' :( ) heheheh:P Oj i juz nie byc zazdrosny:P- Dziewczyny i tak Ciebie bardziej kochaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khbn
e tam, cudenka :O cycki sa nudne i zdecydowanie bardziej przemawia do mnie cala sylwetka, proporcjonalna, smukla, lekko wycwiczona...niz same balony, bez reszty oprawy. oczywiscie,ze Ci juz nie urosna :) sama schudlam 20 kg, zostalo mi jeszcze 4-5, z 94cm w biuscie, zeszlam do 82, sa nawet ladne, bo chudlam stopniowo, ponadto traktuje je zimna woda, brrrr, balsamami i czaaaasem cwiecze 💤 - ale nie znosze cwiczyc :). a propos zle dbranego stanika ! odsylam do best bra na modzie - pewnie nadal nosisz obwod 75 ! oni Cie uswiadomi, ze piersi to nie tylko 75/85 i miseczki a,b,c,d ! ja majac w piersiach 82cm, pod biustem 68cm, nosze 65 C :P (dzieki scislego obwodowi piersi sa zawsze na miejscu, a odpowiednia glebokosc - nie pojemnosc! - miseczki, swietnie je zbiera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawko tak szybko przechodzisz na Borsucza strone? ;] oj Ty Ty :) ale zeby nie offtopowac to tym razem dodam swoja rade- cwicz klatke :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, Naked ... ja myslalem, ze Ty w jakis sposob bedziesz chciala zacheci autorke ... moze metoda ukazania drogi ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borsuku- godzina prawie ze polnoc...a Ty mnie zmuszasz do nadinterpretacji:D calkiem, calkiem..z Ciebie Borsuk:P ah i ..bo pytales;]..noga naprawiona:P teraz bede atakowala z podwojna dawka endorfin:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memooriesss, co do doboru stanika: jakie masz wymiary pod biustem (mierzone ciasno, na wydechu) i w biuście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka2344
a ja przez odchudzanie cyckow prawie nie mam. od zawsze najszybciej tyje w udach, a chudne w cyckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memooriesss
A jakie znacie ćwiczenia na klatę?:P Są jakieś domowe? :> best_bra oto moje wymiry :) pod biustem [ciasno mierzone:) ] : 72 cm. biust: 84 nie mam pojecia jaki teraz dla mnie dobry jest :( Noszę nadal 75 ale mam problem z miseczką. Kiedyś D czasem C teraz nie mam pojęcia. Wszystkie źle leza, albo nie zbierają piersi, albo je splaszczają... tandetnie, dlatego nosze push upy. Jedynie tam wyglądają OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOkoszeczkaa
Gdzie można obliczyc jaki sie ma rozmiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memooriesss, żadne 75 ;) – obwód stanika nie powinien być większy od tego co ciasno zmierzysz pod biustem. Z Twoich wymiarów wychodzi Ci 65D i za takimi stanikami powinnaś się rozejrzeć :) Zobacz, czy u siebie w okolicy nie masz któregoś ze sklepów z tej mapki (jest w nich pełna oferta i fachowa obsługa bra-fitterska): http://tnij.org/c68g Jeśli nie, pozostaje net :) I zajrzyj do linków z mojej sygnaturki - szybko nauczysz się jak poprawnie zakładać biustonosz (http://stanikomania.blox.pl/2009/02/Jak-zalozyc-stanik.html) i jak go dopasować :) A o ćwiczeniach było np. tu: http://tnij.org/fyy2 Jak domowe to pompki różnego rodzaju na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memooriesss
Best_bra 65D? :o łooho, myślałam, ze teraz to mam miseczke B... Spróbuję przymierzyć taki biustonosz:) Bardzo dziękuję za odpowiedz i pomoc! Bardzo się przyyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memooriesss
Znaczy się "75D"? :) oczywiscie jak fatycznie mam D to się bardzo cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o babeczko! 65 masz mieć, najwyżej 70. od wymiaru i tak się odejmuje więc 75 to już za dużo dla Ciebie. przymierz sobie i zobacz co lepiej leży. miska D jest inna przy 65 i inna przy 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memooriesss
napewno przymierze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×