Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

normalny mazowsze

wszytkie moje alter ego proszone tutaj

Polecane posty

Gość schozofrenie się leczy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pracownicy beda mieli swiety spokoj :D szef calydzin na kafetri bedzie siedzial :P ja sie zbieram musze jechac do pracy w terenie dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie uwidocznily sie moje 3 osobowosci: - normalny mazowsze - nienormalny mazowsze - niemoralny mazowsze o tym, ze jestem alter ego "wroga publicznego" nie wiedzialem........ przebywanie na kafe jest niezdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz nie wiadomo. przebywanie na kafe, czytanie postow, pisanie spowodowalo, ze zaczely sie uaktywniac moje inne osobowosci. dosc niesforne. uzywajace slow powszechnie uznawanych za wulgarne, zaczepiajace w dosc obcesowy sposob forumowe kobiety........dlatego dzis chcialem spedzic moje alter ego do jednego tematu i wybrac ta osobowosc, ktora pojdzie do pracy :P moze poustawia to rozpuszczone towarzystwo lepiej niz grzeczny "normalny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oralny mazowsze
czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny NM, niech mi będzie wolno zarezerwować sobie Oralnego Mazowsze na przyszły wtorek tj. 2.03.2010r. między 12.30 a 14.30, gdyż będę przejazdem na Mazowszu i ... Licząc na przychylne ustosunkowanie się do mojej prośby, pozostaję z szacunkiem, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu trzeba sie zastanowic czy decyzja podjeta przez normalnego mazowsze jest wiazaca dla jego osobowosci zwanej "oralny mazowsze" :P jesli tak - to ok. zgadzam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz - to Ty nad tym nie panujesz??! :O Odczuwam paniczny strach przez pierdołowatymi, bezradnymi pimpusiami, więc wycofuję prośbę. Na wszelki wypadek ominę też Mazowsze szerokim łukiem, pojadę przez Zakopane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi, bo znacznie nadłożę drogi, a przecież już kołysałam w sercu nadzieję na przyjemnie spędzony czas... A dwa wykrzykniki - ze względu na mą wyjątkową, wręcz legendarną na Wybrzeżu, zozłowatość i fochatość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mazowszu ja wiode prym :D normalny siedzi pod pantoflem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż chodziło mi li jedynie o dwie małe godzinki i mam przeczucie graniczące z pewnością, że zajęta z człowiekiem, nie zauważyłabyś nawet, że Ci się na trochę urwał... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucz - przyjedz do wawki.......tam to dopiero ujrzysz co znaczy "fochowatos" byznesluman-ek. przy nich bedziesz jak grzeczna dziewczynka :P półka to przy nich pensjonarka ;) i dalej - nie chcial bym miec postawionego zarzutu zmuszania orlanego mazowsze do poddania sie innym czynnosciom seksualnym z Toba :P to musi byc jego decyzja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak strenczycielstwo jest karalne normalny ja nie wiem gdziety sie w tej warszawie wluczysz ale napewno nie w moiej okolicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba ze :D ale ten rocznik 92 to starszy niz nie jeden bialokozaczkowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×