Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

normalny mazowsze

wszytkie moje alter ego proszone tutaj

Polecane posty

normalny cos slaba masz ta wyobraznie niewiesz jak sie uprawia seks oralny :D mam ci link do jakiegos filmu wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta skad mam wiedziec ze warto z toba rekonstrukcje wydarzen prowadzic? fokie prosze na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oralny mazowsze
Półko, mój język czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny twoja fotke twarzy tez :d oralny ty ten jezyk to sobie do sloika wsadz ode mnie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbane 2 pierwsze dluge i duze :d facjata w sumie nie mam wymagan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz... ale nudy. Chyba sobie zwalę bo z półką nic nie wyjdzie. Już widzę, że w ten sposób nie stracę prawictwa - chyba odżałuję te 150 i pójdę do prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ze mna prawictwa no przecie cie ta baba od wudu juz przeleciala to bylo jakis miesiac pozniej po lodziku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka, czy ja o czyms nie wiem ? kawy nie pije wiec nie mogla mi nic do niej dorzucic....... a na trzezwo/swiadomie bym sie jej nie dal :P chyba, ze to aluzja do drugiej rekonstrukcji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny nie wiesz ze umysl ludzki wypiera ze swojej swiadomosci fakty ktore moga zaburzyc nasze funkcjonowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec poprostu nie pamietasz tego piatkowego popoludnia gdy usilowales sie przedrzec kolo jej biurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze mna ja juro mam wolne :P ide na basen potem do sauny i bede sie obijac ile tylko mozna nie zagladajac na forum zerkne tylko na poczte czy fotki od ciebie doszly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×