Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stanzapalny3

Zona opowiedziala mi o seksie z bylym

Polecane posty

Gość Stanzapalny3

Podczas zakrapianej kolacyjki we dwoje.Bylo nastrojowo intymnie. Zapytalem troche z glupia frant i uslyszalem opowiesc o prawdziwym ogierze ktory mogl raz za razem w miejscach w ktorych ja nawet nie pomysle o seksie.Jestem zdruzgotany.Dodam ze ja mam zdecydowanie mniejszy temperament.Czuje sie upokorzony.Po jedenastu latach malzenstwa.Nie mam ochoty na seks,nie moge przestac o tym myslec.Co robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsvcfgzr
co było a nie jest nie pisze sie w rejestr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanzapalny3
Ale miala taki blysk w oku kiedy to mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsvcfgzr
to twoje zdanie,po prostu popila, to BYLO a zycie toczy sie dalej, skoro ciebie wybrala, to chyba o czyms swiadczy,nie sadzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsvcfgzr
malinowa przestan pieprzyc bo uwierzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia Wąs Rosporek-Walicipski
jak był taki ogier, to czemu go wypuściła????? a nie zrobiła wszystkiego, żeby ją ruchał do usranej śmierci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanzapalny3
To cecha ogierow .Pedza do nastepnej klaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na siłownię, wpierdzielaj żeń-szeń, jakieś boostery testosteronu, pij sobie dziennie kieliszek-dwa oliwy z oliwek i ci libido skoczy ;) noo, w ostateczności zrób sobie lekki cykl z teścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
teraz gorszy sex niz z bylym, ale za nic w swiecie nie zostawilabym obecnego partnera, a juz za zadne skarby swiata nie wrocilabym do ex!!!! bo oprocz seksu jest million innych rzeczy ktore tworza zwiazek! nigdy nie powiem mojemu partnerowi, ze z poprzednim bylo mi lepiej. raz zapytał, odpowiedzialam, ze bylo inaczej i nigdy nie wracamy do tematu. z jakiegos powodu drogi autorze twoja zona jest z toba 11 lat!! nie czuj sie upokorzony, kazdy jest inny, kazdy ma inny temperament. nie sluchaj gówniarzerii tutaj, seks jest wazny ale nie najwazniejszy! twoja zona juz dawno zauwazyla roznice miedzy toba a poprzednikiem, nie musisz przed nią teraz stroszyć piorek i udawac kogos kim nie jestes. nie musisz sie zmuszac! chyba ze sam chcesz cos zmienic, to zaskocz ja czasem, ale bez przesady! nie stawiaj dotychczasowego zycia na glowie przez pijackie gadki.. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanzapalny3
Dzieki.Ale moja duma tak ucierpiala..... Powiedziec jej o tym czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
o no nie przesadzaj!! wam facetom zawsze sie wydaje ze jestescie najwspanialsi, a jak ktos okazuje sie lepszy, to albo wasz swiat legnie automatycznie w gruzach, albo na sile szukacie dziury w calym! Po co chcesz z nią o tym rozmawiac? co chcesz uslyszec? prawde ci juz powiedziala, teraz moze nakarmic cie co najwyzej klamstwem, albo wykrecic pijanstwem. Duma Ci ucierpiala? to kup sobie viagre i do boju! a nie sie rozczulasz jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanzapalny3
Ale mnie ustawilas!Naprawde poczulem sie lepiej.Szacunek dla znajomosci meandrow meskiej psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
hahahaha! i dobrze! bo was glaskac trzeba, ale czasem nic tak nie skutkuje jak dobitne powiedzenie o co chodzi! dziekuje, narzeczony mnie wyszkolił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie ci sie
tez bym sie zalamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
najlepiej weź ją na spontana w jakimś garażu podziemnym i wyruchaj jej z głowy wspomnienia o ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAasdasf
Cocaine child kurwa ty zjebie. Co ma oliwa z oliwek do podniesienia testosteronu. Zacznij chodzic na silownie, a nie nasluchales sie od kolegow co jedza i jaka maja diete. Nawet nie wiesz co jest do czego. Ja pierdole, co za lamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidaaa
zajebaj suke na śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rando
Prawnicy maja taka zasade, ze nie zadaje sie pytan, na ktore nie jest sie pewnym odpowiedzi. A ciekawosc to pierwszy stopien do piekla, wiec masz za swoje... Ciesz sie, ze masz kobiete, ktora stac na szczerosc. Jest z Toba, wiec w czym problem? Nie zachowuj sie jak dziecko, bo chyba nim juz nie jestes... Jesli brakuje Ci seksu, to jej to powiedz i sie bawcie, a jak Ci go nie brakuje, to chcesz cos udowadniac na sile? Dla ambicji? No faktycznie, wtedy to juz zona moze Cie przestac traktowac powaznie. Jak czujesz sie na silach, to zapytaj ja co ona o tym sadzi i czy oczekuje czegos wiecej. A jak sie nie czujesz, to lepiej nie pytaj, bo jeszcze poglebisz frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy alfons
ze tez ci sie takie kuurwiszcze trafiło, jakiś menel ją walił w dupe i w cyce, spuszczał jej sie na twarz, a ty ją teraz masz przytulac i udawac ze wszystko jest ok? pogoń plugawą suke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwod to rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyjabełwcielony
Powinieneś być szczery i powiedzieć że jest ci przykro po tym co usłyszałeś i powiedzieć "my też możemy zaszaleć "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeeeeeeeeeeeee
Opowiedz jej ja szalałeś ze swoimi byłymi ze szczegółami. A na koniec powiedz że szkoda że z nią się tak nie da :D Pewnie jutro ona tu założy topik że jest zdruzgotana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie jest zdruzgotany
ma tylko stan zapalny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM TAKIE PYTANIE
Czy piekne kobiety sraja??? Slyszalem, ze nie, no bo jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i owszem
swietnie,ze zapytales po jedenastu latach.. swietnie,ze ci odpowiedziala szczerze.. jak dzieci,moj Boze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytaj co zrobic mozesz by byc lepszym od niego i probuj.chyba ze nie chce ci sie to milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" HAHAHAHAasdasf " ty debilu... nie wiem, jak bardzo w podstawówce cie gnębili, że teraz obrzucasz innych takimi epitetami, ale świadczy to tylko o twojej kulturze.. imbecylu, dla twojej informacji: http://kulturystyka.pl/oliwa-z-oliwek-przeksztalca-cholesterol-w-testosteron/ i zanim zaczniesz kogoś krytykować to upewnij się, że nie zrobisz z siebie idioty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×