Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stanzapalny3

Zona opowiedziala mi o seksie z bylym

Polecane posty

Gość ja bym wpadl w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............mam wrazenie..
cyt Dzieki.Ale moja duma tak ucierpiala..... Powiedziec jej o tym czy nie pewnie, ze powiedz bo i tak i tak cie to meczy a zobaczysz jaka bedzie odpowiedz wowczas przekonasz sie, ze to Ty jestes wybranym ja tez mialam ogiera ktory moglby mnie rznac w miejscach o ktorych bym nie pomyslala, mial fantazje i chcial je spelniac cos co na poczatku wydawalo sie ekscytuajace przejadlo mi sie i bylo juz tylko zboczone ... te jego pozycje .. te jego wymagania .. ponczochy itp mialam wrazenie ze bez nich w bawelnianych majtkach go nie podniece .. rzucilam go chcoc rozpaczal dla spokojnego ale fajnego w zlozku, ktory chce mnie zawsze i wszedzie, w grubej pizamie (ktora sciaga) i bez pizamy i tak jest super a rznac tez potrafi nie daj sie zlym myslom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdziell
no coz, zona albo wyjatkowo glupia albo chciala ci dopiec, ew zmotywowac :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra na 102
nie ma litości dla kórew, zajebaj plugawą sukę, wyobraz sobie tylko jak jakis spocony chłop rżnie ją w anus z całych sił albo jak spuszcza się jej na twarz, a ona z usmiechem oblizuje wargi. bleee idz pan w chuuj z takimi kórwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KICIA RUCHAWKA
a ja lubie jak mnie rznie moj spocony facet i jak sie spuszcza mi na buzke,bo go po prostu kocham i to lubie. A seks pieciominutowy w barchanach to nie dla mnie i kazda kobieta dla ktorej seks jest wazny powie ci ze chce byc rznieta i heblowana na wszystkie sposoby:) wiec sie podszkol, bo za pare latek twa zonka odejdzie do takiego co rznie az wiory leca:) sama tak zrobilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMG
Odeszłas od faceta bo był w łóżku cienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczne
Stanzapalny3, "Zapytalem troche z glupia frant" - i tak Ci też odpowiedziała. Czy jest ważne to co było kilkanaście lat temu i w jakich okolicznościach? Czy po tak idiotycznym pytaniu spodziewałeś się usłyszeć, że wszystko co było w jej życiu było do dupy? Przecież następne pytanie byłoby "Jeżeli było do dupy to dlaczego?"itd, itp. Przerwała to. A Ty, drąż dalej... Może dowiesz się jeszcze paru podniecających rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczne
"Po jedenastu latach malzenstwa.Nie mam ochoty na seks" - jeżeli jedenaście lat temu nie interesowało Cię dlaczego wybrała Ciebie, to czemu to roztrząsasz dzisiaj. Czyżbyś szukał jakiegos pretekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ruchawka
Odeszlam bo JEDNYM z powodow byl wlasnie zenujacy seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMG
Zenujący tzn. zero fantazji w łóżku monotonia czy starał się ale mu nie wychodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×