Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mania_20

Czy owulacja juz byla

Polecane posty

Gość Mania_20

Witam mam pytanie (cykle mma 28 góra 30 dniowe zawsze 28 cykle) jest dzis moj 15 dzien cyklu . mam uczucie mokrosci ale nie mam sluzu . Czy to znaczy że owulacja juz byla ? przez ostatnie dni miałam taki nie rozciągliwy przezroczysto bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciiaa
Tez mam zawsze problem z okresleniem owulacji.. :| Przewaznie mam przezroczysty rosciagliwy sluz i jest go dosyc duzo ale tylko przez jakies 2 dni i czuje klócie w jednym z jajnikow i nabrzmiale obolale piersi. Jesli twoje cykle wynosza 28 dni to owulacja mogla wystapic np. wczoraj. Czy mialas jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciiaa
**I MAM**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania_20
czuje kłocie jajników przez 2 dni a dzis piersi rbia mi sie jak przed okresem tylko ze my z chlopakiem w piatek i w niedziele sie kochalismy z finalem we mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozkarki
Dziewczyny nie są tu wróżkami. Każdy cykl jest inny. Jeżeli nie jest się pewnym swojego cyklu miesiączkowego radzę stosować testy owu albo monitory cyklu - są pomocne. Ja mam ten ostatnio modny Cyclotest i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka8666
Mi się wydaje, że najlepszy w tym przypadku jest właśnie tester, o którym wspominała dziewczyna poprzednia. Sama takowego stosuję jako pomoc w antykoncepcji. (ja mam Afrodytę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartt

Warto było zamówić Ovu Control. Miałam swoje obawy, trochę wątpliwości ale cieszę się że ostatecznie zdecydowałam się na takie badanie. Prosta obsługa, można taki test mieć zawsze przy sobie i też zrobić w każdych warunkach. Idealnie określił mi dzień płodny, czego owocem będzie nasza córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×