Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tequilka_84

co zrobic z pierczarkami??

Polecane posty

Mam troche nietypowe pytanie... Mam okolo 2 kg pieczarek, robia sie juz ciemnawe, szkoda mi je wyrzucic a nie mam pojecia co z nimi zrobic, mieszkam sama wiec zadnego "dania" z nich nie zrobie, jedynie do czego dodaje pieczarki to omlet,jajecznica... moge je pokroic i zamrozic? Wiem ze pytanie głupie strasznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczarki pokrój, podduś na masełku, wystudź i zamroź w dwóch lub trzech porcjach. Po rozmrożeniu możesz - ugotować, mogą być tez duszone ze śmietaną, można dodać do duszonego mięsa, do zapiekanek z ryżem lub makaronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
Tequilka jak ty tak ładnie schudłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
możesz zrobić placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym i jakąś surówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hghg pomysł dobry ale odpada bo na diecie jestem,,, a moge surowe pokrojone zamrozic? i facetowie w weekend zrobie z tego zapiekanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
możesz je od razu podsmażyć z cebulką i zamrozić, będziesz mieć już gotowy farsz na zapiekanki :D ale powiedz mi jaką masz dietę, bo ja też muszę 7 kg zrzucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo sie znam ale jak robia sie ciemne to bym surowych juz nie mrozil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hghg poprostu mniej zrec:) i troche ruchu,,, jako ze mi sie cwiczyc nie chce to sprzatam minimu 3 h dziennie,,, no to zaraz ide kroic cebulke i pieczarki i smazyc... a pozniej zamroze w jakis pojemniczku. Dziekuje za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghg
dzięki :) a te pieczarki po usmażeniu od razu sobie dopraw maggi i odrobina pieprzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulasz rybno - pieczarkowy, pieczarki duszone z cebulą w białym winie, nadziewane pieczarki, zupa pieczarkowa, sos pieczarkowy, gulasz z pieczarek, cebuli, papryki, marchewki i mięska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalinka Pralinka
ja lubię sałatkę: pieczarki w paseczki, por w paseczki i majonez plus przyprawy ;) ale skoro jestes na diecie to chyba sie nie skusisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna klodylda
ja poprostu zamrażam. wcześniej kroję lub mielę, a kiedy mam potrzebę wyciągam z zamrażarki i są naprawdę swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×