Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confusedddddddddddd

oferta z UP a ja jej nie chce.....

Polecane posty

Gość confusedddddddddddd

witam, jestem facetem ;) jestem od 3 miesiecy bezrobotny, dostalem pierwsza "oferte pracy" z Urzedu... dali mi oferte przedstawiciela handlowego (i to chyba na dosc kiepskich warunkach) a ja jej nie chce, ale musze sie "stawic".... w tym wypadku stawienie jest rownoznaczne z wyslaniem maila. MAM PYTANIE do osob ktore byly w podobnej sytuacji, a wiec byly zarejesrowane w UP jako bezrobotne i dostaly "skierowanie" do kontaktu z pracodawca ktory ich nie interesowal. Jak to rozegraliscie? drugie pytanie, mam przed soba to "skierowanie" i widze ze druga jego czesc ma wypelnic pracodawca. No ale jesli ja mam sie skontaktowac z nim mailowo (bo on tak sobie tego zyczy), to w jaki sposob on ma to wypelnic? Czy UP bedzie kontaktowal sie potem z tym pracodawca celem "rozliczenia" kazdej osoby ktora oni do niego skierowali? oczywiscie maila wyslac musze (mam na nastepnym spotkaniu w UP okazac ze go wyslalem) ale jesli kontakt jest droga mailowa, to pracodawca chyba nie bedzie potem ponownie kontaktowal sie z UP zeby wypelnic te druga czesc "skierowania", podpisac sie i dac pieczatke odnosnie kazdego kandydata ktory sie do niego zglosil mailowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel27777
wyslij, ale pracodawca i tak jak nie spodobasz sie pracodawcy to cie nie zatrudni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
a co to za złe warunki? jak pchacz to powinieneś min. auto służbowe dostać :) no chyba że nie odpowiada ci taka praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
co to za durne stwierdzenie że masz okazać że wysłałeś maila... paranoja jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe pytanie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjj
1. wyślij tego meila bo cię wywala z PUP na zbity pysk 2. rozegrać sprawę mozna tak że z pracodawcą który ciebie nie interesuje rozmawiasz w taki sposób żeby to on sam ciebie nie zechciał ... 3. po wysłaniu maila powinni cię zaprosić na rozmowę 4. jesli nie to idź do PUP powiedz ze zrobiłeś jak kazali ale pracodawca się nie kontaktował ( możesz też sam do niego zadzwonić i spytać czy otrzymał maila i wyjaśnić że masz do wypełnienia skierowanie ) PUP-y są do du py :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksoll
a kto powiedział że przedstawiciel handlowy musi jezdzic samochodem, byłem kiedys na rozmowie w duzym miescie i mówili że brak auta nie stanowi problemu. bierzesz odkurzacz do tramwaju i jedziesz do klienta na prezentacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamkam i ciamkam
iksoll- to nie jest przedstawiciel handlowy tylko zwykly akwizytor, nic dziwnego ze takie oferty sa w up, bo tam zawsze przyjmuja bo nikt normalny nie chce naciagac ludzi na jakies zwykle odkurzacze za kilka tys gdy taki sam mozna kupic na allegro za 800 zl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×