Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elewelina

Sąsiad dokarmiający ptaki=konflikt

Polecane posty

Gość elewelina

Mieszkam ze swoja rodzina w blizniaku.Kupilismy te polowe domu zeszlego roku.do tej pory zrobilismy kapitalny remont-dach,okna,nowa elewacja,ogrodzenie,budynki gospodarcze. nie mam nic do dokarmiania dzikich ptakow zima(sama z dzieckiem w Lidlu kupowalam kule z jedz i rozwieszalam na drzewach),niech jedza do woli.. ale tydzien temu sasiad porozwieszal full budek i karm dla ptakow na podworku. i co? od razu zrobil sie syf na moim obejsciu!na tarasie i balkonie codziennie sa ptasie kupy!pojawily sie golebie ktore przesiaduja na drewnianych belkach i brudza elewacje(biala:O).antena satelitarna zafajdana:(nie wspomne o rynnach,z ktorych widze wylatujace wroble-mysle ze robia tam sobie gniazda.zwrocilam mu delikatnie uwage smiechem-zartem,a ten do mnie,ze jak dziecku bede takie wartosci wpajala to niech sie nie zdziwie,ze "bandyta z niego wyrosnie":Ono przeciez jezeli ona maja tam 100 darmowych stolowek to jak maja sie nie 'budowac"na tym podworku???? rece opadaja:(..nie wiem co robic...niby wolnoSC Tomku w swoim domku,ale to dopiero pierwszy rpok w tym domu...pierwsze cieplejsze dni...a ja juz mam dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś to do straży miejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ma zgłosić do straży
? że sąsiad dokarmia ptaki? przecież to nie przestępstwo. Fakt jest taki, że mieszkanie w bloku czy bliźniaku pociąga za sobą konsekwencje w postaci taki lub siakich sąsiadów i już. Nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet zalecane jest dokarmianie ptaków, szczególnie zimą. Niestety każdy o sobie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem doskonale autorkę, trudno żeby myślała o ptakach mając zafajdany balkon. skoro zwróciłaś uwagę ze śmiechem, to może teraz powiedz poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR196
kup kota to też nie jest zabronione, albo lepiej weż ze schroniska to w ramach dobroci dla zwierząt i uczenia dziecka pomocy słabszym/żeby bandzior nie wyrósł/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewelina
tak!kot to super pomysl!:)dzieki:) czy pomoze czy nie...przyda sie łajzęga... DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewelina
tak!kot to super pomysl!:)dzieki:) czy pomoze czy nie...przyda sie łajzęga... DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Pieski też przeganiaja ptaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupa
elewelina - ciesz się dziecko, że nie masz w ogóle problemów. Ja mieszkam z matką schizofreniczką co wyje za scianą po 12 godzin dziennie, a żeby wyjść do kuchni musze czekać az wyjdzie z domu... żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewelina
przykro mi bardzo...naprawde bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×