Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira781

Potrawy na imprezę.

Polecane posty

Gość Elwira781

Niedługo szykuję imprezę osiemnastkową, więc potrzebuję jakichś niedrogich i smacznych przepisów. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraradaaaa
zrob kilka talerzy z warzywami tj. marchew, seler naciowy, cykoria, zrob salatek troche z serem zoltym i szynka, kanapki z bagietki , a na rano knorr nudle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista impra
przy selerze naciowym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
możesz zrobić no grzanki czosnkowe z bagietki sałatki, koreczki, pieczone skrzydełka kurczaka i koniecznie cos na gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira781
No wlasnie mi chodzi o konkretne potrawy, a nie przekąski, bo to będzie impreza przy stole, jedzenie, picie, coś w stylu rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira781
Dlatego szukam przepisów na potrawy gorące. O przekąski się nie martwię, coś się wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergw
faszerowane pieczarki mięsem mielonym kupujesz duże pieczarki, nogi odcinasz, siekasz, mieszasz z mielonym, przyprawiasz, robisz kulki wkładasz do kapeluszy pieczarek-najpierw kapelusze solisz i zapiekasz w piekarniku, pod koniec pieczenie ja tą kulkę mięsa posypuję odrobiną sera żółtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek11
ja jak jestem na wyjeździe i po imprezie to zawsze wcinam zupkę chińską :D łatwo przygotować , ostra taka i fajnie smakuje, ostatnio nudle knorr wcinałem, rosioł rozgrzewający. tak mnie rozgrzało prawie jak ich http://www.youtube.com/watch?v=Z87nmN5xc54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqweqwe
hehe, no to knorr nudle to nei chinskie :) oni maja bardzo fane tradycyjne smaki, grzybowa , rosiołki....ja uwielbiam takie. typowych chinskich nie jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izyli
zupki knorra na prawdę dobrze smakują, fajne te nudle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyjskie.
maka z ciecierzycy 2 szkl lyzka maki ryzowej woda przyprawy(curry, chili,kolendra,pieprz, papryka,itp...) lyzka sody lub proszku do piecz lyzka oleju mieszamy suche skladniki, dolewamy tyle wody aby bylo jak na placki posiekana cebula posiekane pieczarki posiekana papryka =//=brokul =//=marchewka....itp mieszmy i smazymy w glebokim tluszczu do zrumienienia// podajemy z zimnym sosem jogurtowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaaa7r86
może tu coś znajdziesz www.sztuka-gotowania.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam pomidorki warstwowe: pomidorki sos: śmietana, majonez, sól, pieprz, dużo czosnku-wszystko wymieszać i polać pomidorki. Wierzch posypać startym żółtym serem-pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereśKM
Myślę że najlepsze są owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę zaproponować filet z kurczaka z suszonymi pomidorami i mozzarella, do tego jakaś sałatka i ziemniaki, pyszne danie, u mnie każdy zawsze chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiąca tort :D
polecam tartę, wystarczy zagniesc ciasto na tarte - najlepszy najprostszy przepis w serwisie czarnaoliwka + rozmaite farsze. ja robie z gruszkami is erem plesniowym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×