Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna_k

projekt do sanepidu

Polecane posty

Witam, Jestem fryzjerką i zdecydowałam się na otworzenie własnego salonu fryzjerskiego wraz z małym stanowiskiem do paznokci, szukam lokalu do wynajęcia i tu mam problem czy jeżeli wynajmę lokal po takiej samej działalności i po odbiorze sanepidu muszę ponownie składać do sanepidu o odebranie lokalu, oraz ten projekt. Wiem że teraz weszły wymogi co do lokalu o wysokości 3 metrów a nie wszystkie salony mają taką wysokość?I jeszcze jedno jak myślicie czy kwota 700 zl to przestępna cena za opracowanie papierów do sanepidu przez architekta? Może ktoś może pomóc orientuje się lub otwierał niedawno taką działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spARTan projekt
Witam chetnie pomogę w wykonaniu projektu technologicznego (do sanepidu) pod względem wykończenia lokalu i jego odbioru. Przeszło 80 pozytywnych uzgodnień odbiorowych lokali! Posiadam spore doświadczenie w wykonywaniu: - Salonów kosmetycznych - Salonów fryzjerskich - Punktów medycznych - Pawilonów handlowo-usługowych - Sklepów spożywczych - Przedszkoli - Punktów przedszkolnych- Restauracji - Barów - Pub' ów - Pizzeri - Lokali gastronomicznych - Punktów gastronomicznych Cena zależy od metrażu lokalu-mały metraż mniejsza cena - wiekszy metraż wieksza cena. tel. 693 593 878 d_piekar@mixbox.pl ZAWSZE AKTUALNE OGŁOSZENIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×