Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszkodowanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

obgaduja mnie w pracy

Polecane posty

Gość poszkodowanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jak sie zachowac w takiej sytuacji? to moja pierwsza praca, pracyje tu kilka msc slyszalama pare razy jak kolezanki mnie obgaduja, krytykuja moj urlop, jakies glupie docinki, usmieszki pod nosem wiecie jak to jest jak sie zachowac w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likkaa32
mialam tak wiele razy a najgorsze ze nawet szefowa byla preciwko mnie tak sie sklada ze mam"glupi" wyglad wygladam dosc mlodo a wiec niepowaznie choc stram sie do pracy ubierac tak by dodac sobie tej powagi ale to nie zmenia tego ze traktuja mnie jak glupiutka slodziutka blondynke:/ juz nawet myslalam nad zmiana koloru wlosow z tego powodu:/ najlepiej jest powiedziec wprost ze nie zyczysz sobie zeby obgadywano cie za plecami a jesli juz z checia przyjmiesz do siebie wszelkie uwagi ..wiem tez z autopsji ze takie postawienie sprawy nie jest latwe zwlaszcza jesli pracujesz dopiero kilka misiecy wiec moze musisz po priostu robic swoje pracowac i zupelnie nie zwracac uwagi co sie dzieje wokol choc wiem ze na dluzsza mete cos takiego jest nie do wytrzymania powiem ci napewno zebys nie wdawala sie w glupie gierki i zawsze byla uprzejma mozre ktoras z kolezanek pomysli ze wcale nie jestes taka zla i tym sposobem znajdziesz sojuszniczke ale nie znaczy to ze masz wchiodzic im w du..po prostu badz spokojna opanowana i uprzejma ja niestety nie wytrzymalam presji isie zwolnilm ale to tez dlatego ze kolezanki wrecz podkladaly mi" swinie " a juz szefowa przeciwko mnie to bylo za duzo tak sie sklada ze teraz tez zaczynam nowa prace i boje sie ale moze drugi raz nie trafie na takie hamstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×