Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_myszka_93

zgodzić się na seks?

Polecane posty

Gość mała_myszka_93

Mój facet chce seksu i mówi że mnie rzuci jak mu nie dam. Ale w sumie to ja go nie kocham. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek który oszukał diabła
jak czegoś nie chcesz to tego nie rób , jak dla mnie jasna sprawa, ważne Twoje dobro ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilutka
Olej kretyna. Tylko cię puknie i zostawi. Z całą pewnością nic dla niego nie znaczysz. Gdyby cię kochał nie stawiałby ultimatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwEtAśNa AnIa
Jasne, że musisz mu dać... zresztą gdyby ciebie kochał, to by zgwałcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak jest...
po takim tekscie ja bym mu nie dała choćbym chciała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za głupi temat
Dziewczyno, masz 17 lat u pytasz się, czy zgodzić sie na seks? JASNE ŻE TAK. Normalny wiek inicjacji wynosi średnio 11 lat- chcesz zostać żelazną dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zmusisz się do seksu będziesz tego żałować do końca życia. a jeśli chłopak szantażuje dziewczynę, że ją rzuci jeśli się z nim nie prześpi to od razu jest jasne i oczywiste, że to palant i/lub cholerna szowinistyczna świnia i trzeba go rzucić w cholerę i to jak najszybciej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolllanta
nie zgadzaj sie bo jesli nas pytasz to absolutnie nie jestes gotowa na sex, nie jestes dojrzala, nawet jakby byl cudowny to nie powinnas tego robic wiec odp brzmi NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczi
Jak go nie kochasz to po co to robisz? Nie rozmieniaj sie na drobne, zostaw sobie sex dla kogos specjalnego dla Ciebie. Do lozka idzie sie tylko z takim co moglby byc Twoim mezem. Szanuj swoje geny.Ten obecny wykorzysta Ciebie i zostawi, a jak zajdziesz w ciaze to sobie zlamiesz zycie, nie rob tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corleonnne
oczywiscie ze nie. nie chcesz i tyle. jesli cie kocha to Powinien to zrozumiec i uszanowac twa decyzje. ale skoro stawia waunki TYM BARDZIEJ POWINNAS POWIEDZIEC NIE!! z reszta jesli tak mowisz to wychodzi na to ze on tylko che SEX-U. a ze tak zapytam ile wy juz razem jestescie ze soba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roul duke
to po cholere z nim jestes kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dać dupy temu
kogo kochasz, a tego głupka olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej samemu jak z byle kim.
Jak uwazasz, ze nie zrobi ci dobrze to zrob sobie sama orgazm. I w ogole jak cie nie pociaga to do czego on ci jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś zwykła idiotka
po prostu głupia baba lub to zwykła prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmopolitanka90
Skoro go nie kochasz to po co w ogóle się nad tym zastanawiasz? :-/ Zostanie ci tylko uraz psychiczny, jeżeli wskoczysz do łóżka z chłopakiem, którego nie kochasz, niegotowa, a po wszystkim jeszcze on cię rzuci. Zresztą po tak nieprzemyślanym, nieudanym pierwszym razie pewnie sama chciałabyś go rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×