Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiula1234

cellulitis

Polecane posty

Gość Asiula1234

Cellulitis...zmora wielu kobiet... Czy zna ktoś wzglednie szybki sposób pozbycia sie go? Gruba nie jestem. Przy wzroście 170,waże 65 kg, Ale mam okropne uda... Staram sie podczas kapieli masowac specjalnym masazerem, ale jak nie widze różnicy, to mi sie odechciwa... używałam kiedys baniek chińskich..ale tez jak nie widziałam poprawy to je odstawiałam... Potrzebny mi sprawdzony sposób... Kto pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pomogło regularne
uprawianie sportu plus masaże pod prysznicem. Mimo że stosuje antykoncepcje hormonalną wygląd nóg w ciągu ostatniego pół roku bardzo się poprawił i w wakacje mam nadzieje ubiore krótka spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1234
Hm... Ja przez dwa miesiace regularnie chodziłam na basen+ sauna... i tez nie zauważyłam poprawy..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOooo zmora!:( Proponuje nie jesc czekolady o ile jesz:), pic duzo zielonej herbaty, lus masaze, cwiczenia jakies. Ja stosuje kosmetyki Ziaji z czarnej serii na celit i jestem zadowlona. Mialam go sporo. Przez jakis czas chodziłam na masaze antycelulitowe, teraz cwicze srednio 3-4 razy w tygodniu na orbitreku plus jakies cwiczenia na nogi, smaruje sie kremem i nie narzekam:) Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cellulit a nie cellulitis, zupełnie co innego znaczą te dwa pojęcia. Cellulit to przede wszystkim geny, dla pocieszenia 80% kobiet ponoć ma do niego tendencje. Zmniejszyć pomaga dieta, ruch i kremy jakieś odpowiednie, polecą Ci jakieś panie z salonów kosmetycznych, tam też sa zabiegi oferowane na zmniejszenie cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nospeech
Ja stosowałam kiedyś Goodbye Cellulite i bardzo mi pomogło plus oczywiście ćwiczenia. Również opryskiwanie ciała raz ciepła raz zimną wodą , co pobudza krążenie. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1234
A mi nie pomaga nic:( nawet plastry stosowałam... i guzik... najgorsze jest to, ze jak stosuje 2-3 tygodnie i nie widze kompletnie poprawy, to sie zniechęcam i przestaje to robic... Poszłabym na masaże... ale te zabiegi sa dośc kosztowne... jeden z 80 zł, a zeby był efekt trzeba zrobic ze 20 ... no no to mnie nie stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że nie widzisz
pooprawy masz 65 kilo przy 170 cm wzrostu i uważasz sie za szczupłą ? ja przy tym wzroście mam smukłe nogi gdy ważę nie więcej niż 57 kilo.... gdy utyję choćby 3 kilogramy już celulit się powiększa....więc nei dziwię się że Tobie nei pomagają kremy przy 65 kilogramach wagi potrzebujesz regularncyh ćwiczeń, codziennego stosowania masażu i diety jak będziesz cwiczyć minimum pół godziny dziennie, stosować balsamy na cellulit dwa razy dziennie i schudniesz minimum 5 kilo...to na pewno zobaczysz różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby powyżej
bzdura moja droga. Cellulit i waga nie mają ze sobą nic wspólnego. Sama mam 160 i ważę 58 kg - wina hormonow, mimo ćwiczen schudnąc nie mogę. Ale cellulitu się praktycznie pozbyłam włąsnie ćwiczeniami, masażami pod prysznicem i w miare zdrową dietą. A dodam że jak wazylam 45 kg miałam większy cellulit niż teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pwnie pewnie
są różnew rodzaje celulitu ważne jest ile kto ma tkanki tłuszczowej...jak ma się wiecej tkanki tłuszczowej niż mieśni to nawet przy niskeij wadze celulit może wyglądać koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1234
Czy ja tu napisałam ze jestem szczupla?????????? Napisałam ze nie jestem gruba!! A to różnica!! W ogóle moja wage uwaza sie za prawidłowa... Ale idealna waga przy wzroscie 170 to 60kg.. Mniej nie chce... nie chce miec tylko skóry i kosci... aJako kobieta chce mieć troche ciała:) Jestem szczupła w pasie, tylko te uda... I chodziłam przez 5 miesiecy na Fat Burning... To ćwiczenia typowe na spalanie tkanki tłuszczowej i nie widziałam poprawy... Także musze znależć inną metode..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, waga nie jest dobrym wskaźnikiem:) Można przy 170 cm ważyć 55 kilo i być chudym grubasem. Można ważyć 70 i mieć pięknie wyrzeźbione, umięśnione ciałko. No i proporcje przede wszystkim - lepiej ważyć więcej i mieć dobre proporcje:) Mi niestety brakuje proporcji...Też walczę z udami. Jeśli chodzi o cellulit...To dość nierówna walka, ale: 1). dużo wody mineralnej 2). odpowiednia dieta (nie żeby się odchudzać, ale unikać śmieciowego jedzenia, przetworzonego, alkoholu itp.) 3). ćwiczenia, ćwiczenia, ćźwiczenia 4). masaże szorstką gąbką, prysznic - ciepły na przemian z zimnym 5). jakiś kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o ćwiczenia...Spróbuj siłowych , z obciążeniem. Sam fat burning nie pomoże ukształtować nóg...Sama to przerabiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1234
Bańkę chińska tez przerabiałam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niestety cellulitis jest zmorą wielu kobiet. Ale na szczęście można sobie jakoś z nim radzić. Moim głównym sposobem na to, żeby moje nogi były jędrne są przede wszystkim ćwiczenia. Dużo ruchu to podstawa jeśli chce się walczyć z pomarańczową skórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Ćwiczenia czynią cuda! Uwierzcie mi, po Cellulicie nie zostało prawie śladu. Ćwiczyłam ABS 20minutowe regularnie przez ponad miesiąc, zielona herbata do tego i dużo wody i kilka innych ćwiczeń. Efekty zaskoczyły mnie, bo nie spodziewałam się, że to AŻ tak pomoże. A wcześniej byłam leniwcem, nigdy nie ćwiczyłam regularnie. Aż miło popatrzeć na tyłeczek bez tych wstrętnych dołków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomoże Ci stepper- małe obciążenie , ja ćwiczę godzinę dziennie, ale na początek pół godzinki wystarczy... trzeba być wytrwałym. Dobry jest też balsam eveline termoaktywny na dokładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że się zastanawiałam nad tym, czy nie kupić sobie takiego steppera. Widziałam na hellhound.pl kilka fajnych modeli i zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy nie zainwestować w coś takiego. W sumie jak się ma taki sprzęt to nie trzeba wychodzić z domu, żeby poćwiczyć;) A wy macie steppery?? Warto jest mieć taki sprzęt w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki za stówkę z allegro- w decathlonie taki sam a różowy kosztował dwa razy tyle... Po jakimś pół roku musiałam oddać do naprawy, jak całkiem się popsuje kupię sobie nowy,moim zdaniem nie ma co pakować kupe kasy w stepper bo każdy(nie profesjonalny) prędzej czy później się rozleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt- naprawde warto zainwestwować w porzadny sprzęt, to gwarancja jakości na lata. Na hellhound.pl widziałam naporawde fajny i w sumie nie drogi stepper( może ten sam:))- jeśli zalezy ci na trwałym pozbyciu się cellulitu to warto się zastanowić czy nie sprawić sobie czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajbaj_cellulicie
Na cellulit nie pomoże fat burning, konieczne będą ćwiczenia typowo siłowe, wzmacniające, a najlepiej po prostu połączyć fat b. z ćw. wzmacniającymi. Kremy pomagają tylko wtedy, gdy regularnie je wmasowujemy i łączymy z regularnymi treningami. A i te metody nie zwalczą każdego cellulitu :( Dużo ćwiczę, trzymam dietę, regularnie chodzę na masaże - nie powiem, że nie widzę efektu... Widzę, ale jest on naprawdę niewielki. Nie mogąc już patrzeć na własne uda zdecydowałam się na zabieg velashape ( 4 sesje), no i stał się cud, coś się ruszyło! Dla mnie bylo niezmiernie ważne, że zabieg jest bezbolesny. Panicznie boję się bólu. Z każdego uda spadło mi ok. 7 cm, wg mojego lekarza możliwy jest spadek do 9 cm, cellulitu już właściwie nie widzę. Wreszcie zaczynam się sobie podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1234
Co to zabiegi??????ratuj!!!! czy to drogie zabiegi? Na czym polegaja i gdzie sie to wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1234
Miało być...co to za zabiegi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazjaO
Szukałam czegoś o velashape i wyszukiwarka mnie do Was przywiodła ;) Jestem z Warszawy, znalazłam klinikę IQ Medica, w której wykonują zabiegi VELASHAPE. Czy któraż z Was korzystała z ich oferty?? Warszawianki, odezwijcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do KazjaO
Do KazjaO -->>>>poszukaj informacji o tej klinice w innych topikach na Chirurgii Plastycznej. Dziewczyny dość dużo o niej piszą, większość poleca i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodenki
antycellulitowe dają niezłe efekty. ja jeszcze nie próbowałam, ale koleżanka sobie kupiła szorty (firma Kati, albo Cati?) i jej pomaga, skóra się uelastycznia. Szczególnie w czasie świczeń i długich spacerów spodenki dobrze rozmasowują cellulit:) fajnie działają z żelami z kofeiną albo guaraną przy masażu spodenkami i dodatkowym ciepełku:) w takiej rozmasowanej gorącej atmosferce kofeinka się lepiej wchłania a tłuszczyk się topi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w tamtym roku cellulit 3 stopnia ( ten najgorsz) Zwalczylam go w 2 miesiace. To tak: Pilam duuuzo wody i herbaty zielonej nie slodzonej jadlam ciemne pieczywo Przed kazdym cwiczeniem sarowalam sie raz balsamem z bielendy takim zielonymz zielona herbata wyszczuplajacy a raz z avonu korektor cellulitu anew i po nasmarowaniu sie uciekalam do pokoju cwiczyc po 30 minut. bieg w miejscu przysiady itp Schudlam 4 kg i pozbylam sie calkowicie cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×