Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna22222

NADMIAR ZABIEGOW KOSMETYCZNYCH , CZY MOZE BYC SZKODLIWY?????????????????????????

Polecane posty

Gość taka jedna22222

Mam kolezanke ktora na okraglo lata do kosmetyczki a to peeling kwasami a to mikrodembabrazja. Kupuje jakies kremy za mase kasy a twarz ma normalnie jak czterdziecha, wogole na niej tego nie widac. Ja staram sie zdrowo odzywiac, ruszac sie uzywam zawyklych polskich kosmetykow a mam super cere. Jak ja spotkam gdzies na miescie lub gdzy dzwoni do mnie to sie caly czas chwali ze wlsnie idzie do kosmetyczki lub wczoraj byla ... Smiac mi sie chce jak ona tak mowi, ale tylko jej przytakuje. Ma dobrze platna prace i przez to zrobila sie "paniusia" dawniej kupowala najtansze rzeczy a teraz mowi ze ona do biedronki to by nawet nie weszla :O Staram sie z nia nie spotykac bo zwyczajnie mnie denerwuja mnie jej przechwalki. Od razu napisze zeby nie bylo ze jestem zazdrosna, tez mam kase ale uwazam ze wydawanie pieniedzy na bzdury jest glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna22222
mikrodermabrazja * mialo byc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikrodermabrazji nie powinno się wykonywać w 'nadmiarze' gdyż jest to zabieg dość ingerujący w skóre...z kwasami również powinno się uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna22222
mowilam jej ze to szkodliwe na dluzsza mete ale ona chyba mysli ze jej zazdoszcze. Kosmetyczki poczuly ze ona ma kase i jest glupia i ja "doja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna22222
w sumie jest mloda dziewczyna ma 27 lat ja 26 wiec nie potrzbuje az takich wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsd
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvkfc
bfdpgkjdsah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×