Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lenska

Prezent dla lekarza

Polecane posty

Gość Lenska

Podsuńcie pomysł na prezent dla lekarza. Kończe u niego leczenie i chciałam się pożegnać. Plisssss ... nie mam koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3ZUZIA
KUP MU CZEKOLADE BADZ POMADKI I NIE SZERZ KORUPCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry koniak wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaswadewa
pewnie za koniaka dostaniesz 5 lat odsiadki ! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co chcesz mu dawac prezent??!! leczenie jest jego pracą !! piekarzowi tez dajesz prezent za to ,ze Ci chleb upiekł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenska
3ZUZIA - jaka korupcja? podziękowanie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w kwestii formalnej
A mnie to nie bulwersuje - jeśli lekarz potraktował pacjenta z troską i zaangażowaniem, leczenie zakończone zostało sukcesem, to nie widzę nic bulwersującego w tym, że człowiek chce wyrazić wdzięczność - tym bardziej w nagminnym "odfajkowywaniu" pracy. Lenska - przyszedł mi do głowy ładny wiklinowy kosz z niebanalną spożywką w wersji ekologicznej ( ale takiej z najwyższej półki) . Ewentualnie zestaw z Krakowskiego Kredensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w kwestii formalnej
P.S . A może wyczaić dyplomatycznie, czy doktor ma ogródek przydomowy i dołączyć do kosza jakiegoś super oryginalnego iglaczka ( szczepionego) ? Kwiatki cięte, kawy i koniaczki chyba już są "passee" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupa
Chyba oszalałaś.... I tak dostaje za dużo kasy a ty jeszcze chcesz mu dawać w łapę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenska
Krakowski Kredens - bardzo dobry pomysł! Dzięki :) Jestem bardzo wdzięczna lekarzowi, bo na prawde bardzo mi pomógł, więc to chyba naturalne, że chce mu podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w kwestii formalnej
Przyszedł mi do głowy jeszcze zestaw od ojców Benedyktynów ... Ich wyroby są i eko, i exclusive i do tego b. estetyczne :) Popatrz tu : www.benedicite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenska
o to to :) już odwiedziłam stronkę. Produkty bardzo oryginalne i topowe - dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz dostaje wyplate
za swiadczenia i leczenie a ludzie pchaja tylko kase i prezety , a co maja zrobic ludzie ktorych niestac na prezenty , dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalone kierpce
tylko nie kupuj kolejnego koniaku albo czekoladek. Mój mąż dzięki takim podziękowaniom może otworzyć sklep z alkoholami :P Bardziej cieszą szczere podziękowania płynące z serca niż kolejna flaszka bądź inna pierdółka. SERIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
to oczywiste, że każdy lekarz ma dość czekoladek, kwiatów i alkoholu. Kolejny taki prezent wrzuci w kąt i szybko zapomni. Pewnie woleliby coś oryginalnego, jak z tego sklepu wasserman.pl coś, co dałoby im radochę i kojarzyło się z tą wyjątkową osobą, która ten prezent wręczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu nie dalam lekarzowi zadnego prezentu, z jakiej racji, on wykonuje swoja prace. I tak w polsce jest wielka korupcja u lekarzy, ta sytuacja ciagnie sie od dziesiecioleci. DObrym przykladem jest jakies zabiegi na kase chorych lub prywatnie. Nienawidze tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świniaka mu przyprowadź
albo dorodnego koguta na rosół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wdziecznoscia sa slowa podziekowania ewentualnie kwiaty, ale jak wy juz prezenciki albo co gorzej kase to sie nie dziwie ze w pl taka korupcja, ktos musial ich tego nauczyc - tacy jak wy a potem zale ze lekarze biora, biora bo dajecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupa
Ona pewnie ma nadzieję, że gosc się oświadczy czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to on pensji nie ma
i trzeba go prezentami ratowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prcmsl
Do K.... nędzy ludzie! - odpuśćcie sobie prezenty dla lekarzy. Dostają kupę kasy, a i tak większośćpracy wykonują za nich pielęgniarki, którym się tylko obiecuje. Co z wami jest nie tak? Skarżycie się na pieprzoną korupcję, a sami ją uprawiacie! W tym kraju nigdy nie będziesz traktowana/y jak człowiek jeśli będziesz się podlizywał/a i dawała prezenty za coś, co jest ich psim obowiązkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenska
Dzieki wszystkim za fajne propozycje :) A ci co uważają inaczej patrz np. "fajna pupa" czy jakoś tam, no cóż ich sprawa :) Uważam że bardzo dobrą pracę i zaangażowanie zawsze należy doceniać i tyle w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doceniani to oni są dostając
duże wypłaty i nikt mi nie powie, że mało zarabiają. LEkarz po roku od ukończenia studiów ma ma 8000 tys. Przypadek z Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus szafirek
ale 8 tyś to chyba z 3 etatów, bo na pewno nie z jednego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenska
szczególne dzięki dla Joli32 - super stronka! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeden etat
nawet sobie nie zdajecie sprawy ile dostają lekarze ze dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokus szafirek
no właśnie ja jako żona lekarza sobie wyobrażam i wiem ile lekarze zarabiają i ile dostają z dyzurów. Mój mąż po zrobieniu specjalizacji z chorób wewnętrznych i robi kolejną to w szpitalu w warszawie o 8 tyś moze zapomnieć :O chyba musimy przeprowadzić się do bydgoszczy Ps. Jakbyś napisała, ze ordynator tyle zarabia uwierzyłabym, ale na pewno nie lekarz rok po studiach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×