Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lenska

Prezent dla lekarza

Polecane posty

Gość krokus szafirek
chyba, ze piszesz o prywatnej klinice a to już inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdsadsad
sorry, ale rok po studiach to jeszcze nie jest lekarz tak naprawdę... i wcale się nie dziwię, że nie zarabia 8 tys. Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było_________
jeżeli jest po LEPie to jest lekarzem, specjalizację robi się po studiach i trwa np. 5 lat Ale mimo wszystko rok po studiach to co najwyzej można za ordynatorem papiery nosić i wypisy robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Mam siostrę cioteczną , która leczy dzieci chore na raka.Dba o te dzieci jak o własne,pracuje po godzinach,poświęca im swój wolny czas,gdy braknie w klinice leków czy pieniędzy na opłaty , wydziera je spod ziemi ,szuka osób prywatnych , robi wszystko by te dzieci ratować, jest najpopularniejszym lekarzem onkologiem we Wrocławiu. Rodzice z wdzięczności za uratowanie dziecka oddaliby wszystko co mają, ale ona nawet słyszeć nie chce, zawsze mówi,że ma na tyle pieniędzy ,że dla niej starczy.Nigdy niczego by nie wzięła,Prawdziwemu lekarzowi wystarczy dziękuje!!!płynące prosto z serca.Mówi,że dla niej najcenniejszą zapłatą jest uratowanie każdego dzieciątka.Jak któreś dziecko gorzej się poczuje,siedzi (poza dyżurem) z nim całą noc!!!!!Jest lekarzem z powołania.Dziękuję wystarczy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz jest muzulmaninem. Oni nie pija, religia zabrania im spozycia alkoholu, palenia tytoniu i inne uzywki. Dla muzulmanina, naprzyklad, prezent w postaci butelki wina czy koniaku bedzie obrazliwy i nietrafiony. Lekarz sami mi powiedzial, ze uwielbia cukierki czekoladowe, i gorzka czekolade, w dodatku ma w domu wesola trojeczke malych dzieciakow. Wiec, jak ide, to kupuje slodycze dla lekarza-tatusia i jego gromadki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peilin
Moim zdaniem coś neutralnego jest fajne, szczegolnie jak nie znasz co dana osoba lubi. Moze ładny album?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna ! Do czego to doszlo ze ludzie sami sie zastanawiaja nad tym co dac lekarzowi w "podziekowaniu" za to od czego jest jak dupa od srania. Rodzilam przy takiej PRL-owskiej poloznej ktora myslala, ze jestem jedna z tych wystarszony pierworodek ktora da po sobie jezdzic i tu sie pomylila i to bardzo . Szybko sprowadzilam ja na ziemie. Szkoda ze nie widzialyscie jej miny kiedy ja opeirdzielilam :D a potem jeszcze moj lekarz ( ktory prowadzil ciaze ) jej poprawil :D I dodam , ze to byla prywatna klinika a nie panstwowy szpital :O Uczycie ich "prezentami" a potem narzekacie na zla opieke i na to ze was w szpitalu olewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksusowe Prezenty
Na prezent w naszym sklepie lekarze kupują notesy, pióra (ale to drogie prezenty więc tutaj odradzam), zegarki na biurko, globusy na alkohol. Piersiówka to też dobry prezent. Jeśli kogoś to interesuje zaprasza pod ten adres można coś znaleźć http://www.luxuryproducts.pl/s,prezenty_dla_firm,887.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice sa lekarzami i moge Ci powiedziec czego nie kupowac;) Daruj sobie jakies kawy, tandetne alkohole itp;) Moze jakis ladny album zdjeciowy na jakis temat wraz z dedykacja. Jesli alkohol, to jakis lepszy - moze go dorzucic do albumu. Na pewno jakies rzeczy wykonane samodzielnie, albo majace osobista wartosc. Samodzielnie wykonany obraz, malunek itp. Cos, co pozostanie w pamieci i jest oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę nic złego w dziękowaniu lekarzom i dawaniu im prezentów, zwłaszcza, że mnóstwo teraz lekarzy, którzy nie dość, że kasują za wizytę to cie jeszcze traktują jakbyś im za przeproszeniem d*** zawracał. Ja długo się leczyłam u świetnego lekarza i kupiłam mu wizytownik z eskulapem. Jak byłam na kontroli to widziałam, że trzyma w nim wizytówki i mi się zrobiło bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również uważam, że prezenty dla lekarza to nic złego, tym bardziej że zdarzają się tacy, którzy pacjentem się wcale nie przejmują. Warto pamiętać, że z diagnozą lekarza nie zawsze trzeba się zgadzać i dobrze jest odwiedzić kilku. A co do samego prezentu to ja zazwyczaj dziękuję oryginalną kawą bądź herbatą czy czekoladą. W podziękowaniu za opiekę 24h/dobę, bo nawet dzwonić mogłam w środku nocy, mimo, że lekarz z kasy chorych, zafundowałam mojemu lekarzowi taka oto słodką kawkę http://www.coffeedesk.pl/product/965/Java-Helsar-De-Zarcero-Natural. Nie uważam by takie podarunki były nie na miejscu, bo z korupcją nie ma to nic a nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Może zainteresuje Cię pomysł od Kreatywnej Okładki? Mają w ofercie prezenty dla lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×