Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja.....

Nordic Walking!!!

Polecane posty

Gość iwoleum
witam ja chodzę od 2 miesięcy po 1,5 h codziennie schudłam 2 kg i po 3 centymetry w biodrach i pasie a zaznaczam ze jem normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffe
Jeśli myślicie że przez to schudniecie to jesteście w błędzie. To efekt placebo. Nikt mi nie wmówi, że chodzenie z kijami odchudza bardziej niż chodzenie bez kijów. Bo ruszanie rękami nic nie daje, równie dobrze mogę ruszać rękoma bez kijów i na to samo wyjdzie. To jest kolejne kłamstwo w jakie zostali wprowadzeni ludzie którzy w to uwierzyli. Do dzisiaj widuję grube stare baby które chodzą już na tym chyba kilka lat a dalej wyglądają tak samo - nic nie schudły. Do odchudzania potrzeba diety i ćwiczeń a nie kijków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giscinnie ona
Widać, że się nie znasz. Też myślałam, że to nic nie daje, ale jest inaczej. Stare babcie nic nie chudną bo się nie wysilają. Widzialeś żeby im pot z czoł ciekł? No własnie! Jeśli chce się efektów trzeba się trochę wysilić i nie gadaj, że to złe, że kłamią itd. KAŻDY SPORT JEST DOBYR, a skoro nie rozumiesz twoj problem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giscinnie ona77
Dzisiaj zaczynam chodzenie z kijkami. Będę pisała swoje efekty. Po tygodniu się odezwę i zobaczymy. Chcę codziennie chodzić około godzinki, no zresztą zobaczę albo godzina, abo 45 min w zależności od trasy. Będę chodziła z mamą:) mówiłam żeby mnie zachęcała. Muszę schudnąć i to dość sporo więc się przekonamy czy to zadziała:) dziewczyny NIE SŁUCHAJCIE ZŁYCH OPINII! tO naprawdę może być dobre i ja w to wierzę. Dużo osób tak mówi i z pewnością nie kłamią bo robią to beinteresownie i nie pobierają opłat za reklamę:) trzeba tylko uwerzyć w siebie i będzie ok:) niedługo się odezwę:) pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznijmy od tego czy umiecie chodzic z kijkami? często widzę że starsze osoby podpierają sie nimi a to nie polega na tym. ja mialam kurs chodzenia i teraz potrafie wykorzystac dobroczynne skutki kijków. kijkami nie wolno sie podpierac bo to obciąża stawy i można sobie zaszkodzić. należ umiejątnie naprężać mięśnie calego ciała wtedy się i chudnie i wzmacnia kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOU LOU
pytanie do ona77, czy schudłaś???, minęlo już trzy miesiące od złozonej przez Ciebie deklaracji, że będziesz chodzić z kijami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam ciekawą grafikę o korzyściach z tej formy uprawiania sportu i doszłam do wniosku, ze naprawdę warto. To bardzo wzmacnia mieśnie i poprawia posturę ciała. Zachęcam do przejrzenia https://4fsklep.pl/gfx/1427985453.3877.jpg i wiosennych spacerków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdabaum
Ja z kijkami chodzę od kilku miesięcy, faktycznie udało mi się schudnąć parę kilo, ale staram się również pilnować jeśli chodzi o jedzenie. Każdy kto zaczyna swoją przygodę z Nordic Walking powinien zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, polecam zajrzeć na snowhop.pl mają bardzo fajne kijki Nordic Walking - http://www.snowshop.pl/kije-nordic-walking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 10 kg przez dwa miesiące. jeżeli chodzi o diete, to nie stosowałam zadnej, tyle ze pilnowałam, by nie jeść słodyczy, czy pić gazowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz byłem, potem umierałem przez 4 dni. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodeq7
Hehehe bo to sport dla wytrwałych wbrew pozorom! Ludzie się śmieją, że to tylko "zwykłe chodzenie" a co drugi wymięka... co do pytania o sprzęt to też wcale nie trzeba wydawać kroci na dobre kijki sprawdźcie sobie np. w sklepie https://www.domenasportowa.pl/ jest sporo fajnych po dobrych cenach zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

ja chodze już od roku, tak się wkręciłam 😄 zrzuciłam tyle kilogramów ile chciałam a teraz chodzę dla przyjemności, zazwyczaj około 1,5h. Na początku mojej przygody kupiłam sobie zegarek który mierzy mi kroki, szukałam czegoś niedrogiego, bo bałam się że zaraz przestane chodzić i rzuce go w kąt. Zakupiłam Xonix, sprawdza się do dzis, tani a nic się z nim nie dzieje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda rodzaj aktywności fizycznej jest dobry - najlepie jest dobierac aktywnosć pod kątem tego co nam sie podoba oraz w czym dobrze się czujemy 🙂 aktywność fizyczna powinna przynosic nam przyjemność.  Wbrew pozorom podczas nordic walking spalisz nie mniej  kalorii niż biegając i osiągnięcie pożądanych efektów  nie będzie taki trudne  - o ile oczywiście będziesz ćwiczyć regularnie. . Polecam również dla zdrowotności -  dla dobrego samopoczucia, dotlenienia organizmu i poprawy kondycji - Tutaj  nawet zwykły spacer jest zalecany. Jeśli miałabym tutaj polecić kijki dla kobiet, to będą to https://www.krakowsport.pl/product-pol-2371-Kije-Nordic-Walking-LEKI-Response-Lady-2018.html Bardzo dobra jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×