Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m211

jak zatrudnic stażyste?

Polecane posty

Mam pytanie mam sklep jestem w ciąży wiec chcialabym zatrudnić jakąś stażystke czy orientujecie sie czy moge np kogoś znaleśc i pużniej iść z ta osoba na bezrobocie czy to z bezrobocia musza mi dać jakaś dziewczyne a ja ja musze zatrudnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola833333
pużniej iść z ta osoba na bezrobocie - szkoda slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście żal jak sie patrzy na twoją pisownie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola833333
jezuuuu jakas ty tepa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??????????? popatrz idiotko jak piszesz! ANALFABETKO i nie wtrącaj sie jak nie masz nic do powiedzenia mądrego. Żegnam i nie mam zamiaru dyskutować jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zatrudnić stażystę? Z tego co ja wiem to pracodawca ( czyli w tym przypadku Ty) składa wniosek o zorganizowanie stażu do Urzędu Pracy - wzory takich wniosków dostępne są na stronach Urzędu Pracy. Następnie Urząd Pracy rozpatruje złożone wnioski i jeśli nie widzi zastrzeżeń to kieruje osobę, która ma kwalifikacje do odbycia stażu ( w tym wniosku pracodawca pisze jakie umiejętności/wykształcenie powinien posiadać stażysta i na jakim stanowisku będzie pracował). Zawsze jest tak, że w pierwszej kolejności UP przydziela staż, tym pracodawcom, którzy deklarują chęć zatrudnienia tej osoby po zakończeniu stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajo
do m211 : zostało zacytowane twoje zdanie wiec nie ośmieszaj się tym dogadywaniem. Stań przed lustrem i powiedz do siebie ANALFABETKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×