Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brakkkkkk

Brakk przyjemności podczas seksu

Polecane posty

Gość Brakkkkkk

Witam Mam mały problem pierw zacznę odpowiadać a zaczęło się tak.. Byłam w ten piątek w clubie z znajomymi i rodziną bawiłam się dobrze do czasu kiedy nie wypiłam jedną setkę wódki tylko to wypiłam nic więcej zaczęło mi się kręcić w głowie gdy poszłam do łazienki zwymiotowałam i zemdlałam wyglądało jak bym była na walona ale to jest nie możliwe po takiej małej ilość alkoholu na następny dzień zaczęłam być głodna i to bardzo a po kacu nigdy nie jadłam przez cały dzień a tutaj cały czas coś jadłam...prócz tego trzęsłam się cały przez kilka godzin jakbym chciała więcej...miałam prawie takie same objawy jak po braniu narkotyków nigdy je nie brałam ale po czytałam po popytałam się i uważam ,że ktoś mi wrzucił narkotyk jakiś a co najgorsze mam podejrzenia do pigułki gwałtu objawy takie same po pamiętam mało rzeczy ale nic mi się nie stało ,bo gdy mój chłopak to zobaczył od razu zabrał mnie do domu. Wszystko już jest ok oprócz tego ,że mój organizm osłab po narkotyku i się przeziębiłam, ale najgorsze jest to ,że dzień po tych zaczęłam się kochać z moim chłopakiem i nic nie czułam ani bólu gdy wchodził ani przyjemności tak jakbym w ogóle się z nim nie kochała nic nie czułam nigdy tak nie miałam dziś coś tam czułam ale ledwo ledwo a powiem ze seks z nim jest cudowny ale teraz po tym piątku nic...co się stało ? Co mam zrobić iść do lekarza zwykłego czy ginekologa czy kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gin ale nie z butelki
Dośc rzadki przypadek choroby zwanej z łacińska: vaginum tremens Duża dawka alkoholu znieczula zakończenia nerwowe w pochwie na okres do dwóch tygodni-jedynym lekarstwem na to schorzenie jest penetracja doodbytnicza, która przywraca czucie w pochwie-musi byc tylko dynamiczna i obfitować w wielokrotne wytryski wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 -tka ciepłej wódki tak wypite jednym haustem dla młodej kobiety może spowodować takie objawy. To że nie miałaś kaca to też normalne bo ją zwymiotowałaś dość szybko.To że nie czujesz przyjemności z seksu spowodowane jest twoim przekonaniem o szkodliwości tego drinku.Czy sądzisz że rodzina i twoi bliscy daliby by ci pigułkę gwałtu ?To dają faceci którzy chcą sobie zaruchać a nie mają żadnej stałej laski.Przecież masz swojego faceta z którym masz regularne stosunki i się kochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze dziewucha jest jak kloda w lozku a chlop se chcial poruchac ale bez zdrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietaaaa
Musicie tak dogryzać nie ma już kogoś normalnego z kim można porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigułka gwałtu daje własnie objawy bierności w seksie i sztuczne okazywanie podniecenia Stosują ją faceci nieudacznicy w seksie ,są nie atrakcyjni seksualnie dla kobiety, pozbawieni zmysłowaości i śmiałości w podnieceniu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×