Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annann annann

Czym wymyć akrylową wannę?

Polecane posty

Gość annann annann

macie jakieś sprawdzone środki? Chodzi mi o konkretną markę, nie chcę zniszczyć nowej wanny. Dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annann annann
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zadnym wypadku nie uzywaj cifu lub czegos w tym rodzaju ani gabki, ktora szoruje. Najlepiej zwykly plyn do zmywania i nylonowa gabka (zrob ja sama z podkolanowek) Ta wanna zwykla czy z hydromasazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annann annann
Kurde gąbką też nie mogę? Zwykła wanna bez hydromasażu. Może być zwykły płyn do mycia garnków np PUR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzwyklejszy plyn do mycia, zwykla gabka taka jak do mycia jest ok, nie nalezy stosowac tych jak do pomywania z ta szorstka strona bo ona rysze, a te rysy powoduja, ze matowieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miękka ściereczka + soda oczyszczona + ocet (spryskać) Mam brodzik akrylowy i tak czyszczę już sporo lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka ciężka roślinka
płyn do mycia naczyń z wodą i gąbka. tak czyszczę wannę powlekaną akrylem grubo od lat 11 - tu. Nie ucierpiała dotychczas. Ze względu na to że palimy w łazience, od czasu do czasu traktuję ją Vanishem rozpuszczonym w wodzie,by wybielić. Ważne by po każdej kąpieli wannę umyć. Wówczas się kamień nie zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek12345689
Kwas azotowy 95 %. Jedna szklanka wystarczy. Piję i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek12345689
...potem wszyskto jest czyste. Nawet myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkooooiiiiiiiiimmmmmmmmmm
A co to znaczy ze gabka rysze....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkooooiiiiiiiiimmmmmmmmmm
Przestancie uzywac mydla w kostce, nic nie robi gorszego syfu w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radoslaw ilad
Polecam pianę aktywną, jak do mycia aut. Spryskujesz, po minucie spłukujesz prysznicem. Bezdotykowo ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galapagosss
Po prostu zmieńcie wannę. Czy przy tych cenach - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-prostok%C4%85tne/Wanna-prostok%C4%85tna-Ko%C5%82o-MODO-160-x-70-cm.html Ma to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holenderska
Ja mam taka w pral.i i lazienkach wiec tak 3-4 kostki do mycia naczyn w zmywarjach lub 1 szklanka plynu do naczyn i rozpuscic w 125ml octu i @250mllwody przelej i mozesz myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze trzeba pamiętać, że akryl jest stosunkowo wrażliwym materiałem, dlatego nie należy go czyścić przy użyciu środków ściernych, proszków do szorowania oraz mleczek do czyszczenia. Obecna w nich kreda rysuje powierzchnię, czego na pierwszy rzut oka wcale nie musi być widać. Lepiej unikać też ostrych gąbek. Jeśli nie chce się nam lub nie mamy czasu na codzienne czyszczenie akrylu, warto kupić środek (najczęściej żelowy) do czyszczenia wanien akrylowych. Środki te skutecznie usuwają osad z kamienia czy mydła. Równie skuteczne, a zdecydowanie tańsze, jest okresowe mycie wanny za pomocą ciepłej wody wymieszanej z octem lub sokiem z cytryny. http://dekori.eu/riho-carolina/448-carolina-1 70x80cm-nozki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×