Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlenekwigoru

Problem, prosze o POMOC!

Polecane posty

Gość tlenekwigoru

Witam, Mam problem a nie wiem co robic... Nie dawno przeprowadzilem sie za granice i oczywiscie chodze do szkoly. Mam 17 lat. Od pewnego czasu jedna z nauczycielek dziwnie na mnie patrzyla i robila dziwne gesty typu (oczko) ale nic se tym nie robilem bo poprostu myslalem ze se jaja robi bo na lekcjach jest dosc smieszna kobieta wiec olalem to i jakis 1-2 miesiace pozniej bo tak sie zlozylo ze zostalem po szkole bo mialem u niej zostac na dodatkowe zajecia a uczy ona geografi zaczela sie do mnie perfidnie dowalac, ona ma ok. 40 lat i jest zajebiscie seksowna.... Oczywiscie automatycznie kiedy zaczela sie nademna dziwnie pochylac odsunelem sie i sie speszyla i w zaklopotaniu wrocilismy do lekcji.. Natomiast teraz, czyli 3 miesiace po ost. incydencie znowu dala mi do zrozumienia ze ma na mnie ochote, a powiem ze sie boje bo jestem prawiczkiem i nie chce zrobic tego z jaka 40 latka tylko z moja dziewczyna chociaz bardzo trudno sie jej oprzec, ale znowu sie speszylem i ucieklem pod pretekstem ze juz jest pozno, i teeraz jestem w domu caly roztrzesiony i pytam co mam zrobic w takiej sytuacji ?? Bardzo mnie pociaga ta kobieta ale boje sie to z nia zrobic i jakie beda potem konsekwencje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognie piekielne!!!
stara jest przynajmniej w ciąży nie będzie korzystaj więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenekwigoru
Taka stara to ona nie jest, a czy w ciąże zajdzie czy nie to mnie nie trapi, tylko fakt ze jestem nie doświadczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się nauczysz
poza geografią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognie piekielne!!!
no i co z tego, że niedoświadczony??? Nie ma osoby, która byłaby doświadczona od urodzenia... Kiedyś trzeba zacząć tak?? A skoro ją kręcisz??:)) Pewnie chce takiego niedoświadczonego:)) dZiałaj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognie piekielne!!!
A opowiesz jak było:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×