Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jakie cwiczenia dla otylych?

Polecane posty

Gość jedyne, to
1.dieta MŻ I prawidłowe odżywianie 2.sauna sucha 3.rowerek stacjonarny(orbitrek) bo na normalnym przy takiej masie każda wywrotka groziłaby połamaniem lub śmiercią!!! 4.systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn 5.pozytywne nastawienie psychiczne Szczegóły można znaleźć w necie pod hasłami: vademecum zdrowia-jak żyć żeby żyć i cud terapii Gersona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pomysł
do bleeeee autorki topiku: ja miałam max. wagę 96 kg przy wzroście 170 cm i nie ratowało mnie nawet to że nawet lekarz mi nie wierzył, ze tak dużo ważę roz. 44/46. I też po ciąży miałam wielki brzuch i tu wszystko się odkładało, a zwykle to szerokobiodrzasta byłam... no napewno nie wyglądałam fajnie... dziś minęły 2 miesiące ważę 13 kg mniej jakieś 82-83 kg i z wymiarów 114-96-120 mam 106-82-111 i zakładam rozm. 42. najpierw zmiany żywieniowe po 4 tygodniach dopiero ćwiczenia, taka jest moja metoda... przy ograniczeniu żarcia zmniejszeniu kaloryczności do ok 1400-1600 kcal zalezy co mi się chciało jeść oraz jakości produktów żywnościowych kg lecą jak głupie... nie waż się , ale mierz centymetrem... przez miesiąc zejdzie ci parę ładnych cm... potem jesteś już lżejsza więc zacznij co drugi dzień po 50-60 minut ćwiczeń, ale musisz się porządnie spocić... ja tam poszłam na aerobic, najpierw na fat burning a po 2 tygodniach słabo się pociłam na tych zajęciach więc teraz chodzę na step i shape i zaczynam sobie w dni bez zajęć, wymyślać jakąś aktywność w domu, a to 30 min gazella i 15 min rozciąganka , a to basen... ale nie zawsze, bo czasem po zajęciach w klubie czuje zmęczenie mięśni wiec robię dzień przerwy... wprowadzenie aktywności po pewnym czasie diety ma to do siebie, że przyspiesza metabolizm który zamierzał troszkę zwolnic ale nie zdążył bo wprowadziliśmy wysiłek... i łatwiej jest ćwiczyć jak już ma się trochę mniej... jesli nie możesz ćwiczyc w klubie to polecam ten twój orbiterek 1. 3-4 tyg diety 2. 4 tydz dieta plus 30 min orbiterek, możesz sobie zwalniać tempo tak żebyś mogła coś mówić bez sapania chociaż miałoby to być "zwolnione tempo" a i tak z minuty na minutę będziesz coraz bardziej spocona... potem ćwiczenia na brzuch po 1 serii i rozciaganie. i tak 3-4 razy w tygodniu 3. 5 tydzien dieta plus 30-40 min orbiterek i 2 serie cwiczeń na brzuch rozciaganie 3-4 razy w tygodniu 4. tydzień dieta, orbiterek 30-40 min 3 serie cwiczeń na brzuch, rozciaganie 3-4 razy w tygodniu potem już będziesz miała 90parę kg i magiczna trzy cyfrowa waga przekroczona :) potem możesz orbiterka codziennie praktykowac a brzuchy po 3 serie z 15 powtórzeń początkowyc dokładać po 5 aż do 30 powtórzeń. Aha i te ćwiczenia na brzuch to 5 różnych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Najlepiej podzielić te ćwiczenia na grupy. Nogi i pupę odchudzić na spinningu i ATM (ATM w Wawie mają tylko w fitnesspark na warszawiance). Na otyłe ręce i sadełko z ramion- aquafitness. Natomiast tłuszcz z brzucha najszybciej spali się podczas ćwiczeń aerobowych. Dla leniwych są nawet już zorganizowane całe programy wyszczuplające http://www.fitnesspark.pl/dla_osob_z_nadwaga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pomysł
autorka chyba już nie jest zainteresowana... z czasem to dobry pomysł na pogrupowanie ćwiczeń ale z początku zrobi po jednej serii więc nie ma czego grupować, aeroby na orbiterku i brzuch to podstawa:) potem przy 80 kg wagi może się zagłębiać w temat bardziej... ale na pierwsze 4-5 miesięcy odchudzania wystarczy to co napisałam wyżej. Przy wadze autorki kilogramki zlecą prędko na samej diecie potem dołoży orbiterek brzuszki i znów będą lecieć... a dalej to już czas, czas, czas i rzeźbienie sylwetki wtedy jest sens pogrupować ćwiczenia i pracować nad wyglądem mimo tego co pokazuje waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne żeby wykonać intensywnie
30 przysiadów 40 skłonów (do kazdej nogi po 20) stoisz oparta rękami o jakąs szafkę-po 20 wymachów do tyłu dla każdej nogi 30 przysiadów 10 padnij-powstań siad z szeroko rozstawionymi nogami, obroty,tak aby rękami dotknąć ziemi znajdującej się za plecami wszystko w trzech powtórzeniach jeśli nie dasz rady z powodu słabej kondycji, spróbuj od 2 powtórzeń wszystko ma być szybko i intensywnie efekty widać po około 1,5 tyg codziennych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne żeby wykonać intensywnie
zapomniałam o 30 brzuszkach powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 33
10 padnij-powstań ----Jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne żeby wykonać intensywnie
padasz na podłogę :) plackiem i szybko wstajesz z podskokiem i uniesionymi w górę rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 33
hahahhaa :-))))) pierwsza częśc ćwiczenia jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×