Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jaka ona

wolicie sex w gumce czy bez?

Polecane posty

Gość taka jaka ona

mój facet kiedyś nie bardzo chiał się kochać w gumce, ale ja nie chcę brać tabl i nie ma wyboru:) a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxy_coxy
Ja jako kobieta wole w gumce, bo nie czuje róznicy, a sperma mi sie nie wylewa potem z pipki. Mój chlop natomist nie cierpi gumek i chce, zebym sobie wszczepila implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie bez napewno jest lepszy...ale tabl na mnie źle działały, więc teraz cały czas uzywamy gumek... w sumie się juz przyzwycziłam i nie jest tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze bez,lubie czuc jak mi sie w srodku spuszczaja i jak mi potem z srodka wycieka albo zamiast w srodku to sie mi do geby spuszczaja,mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że bez... nie cierpie jak mój mąż zakładka gumki... i ten zapach latexu jeszcze... fuj... tabletki i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie glupie uczucie jak
wam sie cos wylewa z pipki.. nie probowalam bez ale mam wrazenie ze to nic przyjemnego jak ci sie cos wylewa.. to zostaje pewnie w srodku i tak sobie do rana po troszce leci.. czy mylę sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie glupie uczucie jak
wam sie cos wylewa z pipki.. nie probowalam bez ale mam wrazenie ze to nic przyjemnego jak ci sie cos wylewa.. to zostaje pewnie w srodku i tak sobie do rana po troszce leci.. czy mylę sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syter
W sumie to bez większej różnicy. Uzywam takich supercienkich durex-a we fioletowym opakowaniu. A gumę zawsze zakłada mi dziewczyna jako urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie probowalam bez ale
wydaje mi sie ze to musi byc dosc dziwne uczucie.. jakoś nie moge sobie wyobrazic ze ma mi sprawiac przyjemnosc to ze cos ze mnie wylatuje i do rana tam sobie powoli kapie co jakis czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z francuska
No a jak to wygląda od strony namiętnosci:)? całujecie się, szał ciał..a tu trzeba przerwac..bo.. tylko nałoże? No właśnie mówice coś czy nic? No i da się wrócic do szału ciał, namiętnosci;)? sprzed chwili?? :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entowa
No to dziwne uczucie, ale zdecydowanie wolę bez. 1) przyjemniej (naprawdę jest różnica, nawet dla nas), 2) kocham się z moim facetem, a nie z kawałkiem lateksu Jak się nie wiercisz, sperma zaschnie i możesz się umyć normalnie rano. Oni zresztą też muszą się potem umyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka23amelka
Zmień swoje życie erotyczne ! Wejdź na dyskrecja.pl i odmień je na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×