Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brokuly, czosnek

Mam makaron

Polecane posty

Gość brokuly, czosnek

pieczarki, cebule, jakies male pomidorki. Na diecie. Jak to polaczyc w cos pysznego? Nie chce smazyc pieczarek bo wtedy maja fest kalorii, a wyrzucic mi szkoda. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja bym jednak przesmażyła te pieczary na odrobinie masła (prawdę mówiąc to makaron jest tutaj dosć kaloryczny....) Brokuły ugotować (5 min w osolonej lub osolonej i pocukrzonej wodzie), makaron też Z pomidorów można zrobic sos (zrumieć cebulę, dodać czosnek, zaszklic go, wrzucic pomidory i zioła- i niech sobie pyrka), ale to będzie takie trochę spaghetti warzywne Lub zeszklić cebulę na maśle, wrzucic pieczarki, zrumienić, dodać czosnek, zalać odrobiną białego wytrawnego wina i śmietaną, wymieszać z makaronem i brokułami Lub j.w. tylko bez wina, makarn dodać do warzyw i przesmażyć z nimi Ale zbyt dietetyczne to to nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
Makaron mam taki chili - 136 kalorii w 100gr wiec nie zawiele, biorac pod uwage ze normlanie makaron ma ze 300 albo i wiecej ;) Tak wiec sobie mysle ze tak 100 gram makaronu zeby mialo to wogole cokolwiek dac sil i reszte zawale warzywkami :D Dobre to ostatnie, winko sie znajdzie a smietany to chyba z rok w domu nie mialam ;) Jogurt naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jogurt to niewiele- wino jest kwaśne, jogurt też- żeby nie trzeba było cukru dodawac :) Do wina idealna jest odrobina kremówki, takie jest moje zdanie :) sosu ma wyjść niewiele, jest dosć intensywny w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
No podobnie wlasnie myslalam jesli chodzi o propozycje, dziekuje bardzo ruda22 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhn
brokula pieczarki i cebulke na pare, makaron ugotuj w wodzie i zrob do tego lekki jogurtowo czosnkowy sos -wymieszaj razem i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
Dzieki dziewczyny :) Bylo pysznie, prosto ale pysznie. Prokuly i pieczarki wkoncu ugotowalam, makaron tez. Podsmazylam troszke cebulke i czosnek. dodalam te brokuly, pieczarki i cale 100 gram makaronu. Wymieszalam, dodalam chilli (:)) i juz :) Na talerzu z pokrojonym pomidorem :) Pycha :D A z tunczykiem macie cos sprawdzonego? Jakas salatka albo jako danie? Nie uzywam smietany a wszystko bylo ze smietana co znalazlam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko ta 7
gotuje makaron, tunczyka z puszki wrzucam do rondelka (jesli jest w oleju to nie dodaje tluszczu jesli w sosie wl.to lyzezcke masla) duuzo natki , i polewam tym makaron. mozna tez ze smietanka jak ktos lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
mialam wczoraj makaron, ale brzmi calkiem :D Ktos cos jeszcze poleci? Moze wymieszac z salata i innymi warzywami jako salatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka mała
Oto mój autorski przepis na tuńczyka z makaronem puszka tuńczyka w oleju ketchup i oczywiście makaron Wylewam olej z tuńczyka, wrzucam go na patelnię chwile smażę i dodaje dość dużą ilość ketchupu pikantnego. Jeszcze chwilkę to się razem pyrka na patelni. Dodaję makaron jest pycha proste smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
Keczup mam :) Pasuje niezle. widze ze tunczyk to raczej z makaronem albo jako salatki jak tu w necie czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
Keczup mam :) W przeciwienstwie do smietany ;) Widze ze tunczyk tu raczej z makarone albo jaka salatka jak czytam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka mała
Ale ten mój jest na ciepło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqwert
ja to lubie sobie czasami poeksperymentowac z nudlami knorra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
Tak ta wiem ze na cieplo, jak wlasnie wolalabym na cieplo jakos obiadek :) Bardzo dobrze brzmi, jak sie ten keczup taki pikantny pomiesza z stosunkowo mdlym tunczykiem ;) Dawaj przepis na salatke, mam dwie puszki i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
dieta - noodle knorra odpadaja ;) mam takie chilli co to polowa kalorii w stosunku do normlanego makaronu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsjhfjsdfhjsdhfjdhf
nie patrz na kalorie w makaronie ale na ilosc weglowodanów a one tego maja sporo!!!!!!!!!!!!! na diecie lepiej go unikaj , tak samo jak chleba i ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsjhfjsdfhjsdhfjdhf
apropo sałatki z tunczyka to polecam ci go zmieszac z jajkiem , dodac cebulki i kukurydze :) mozna przemlec wszystko i zrobic z tego pastę :) ja tez sie odchudzam i zasmakowałam w pieczywem chrubkim choc kiedys nie wyobrazałąm sobie zycia bez normalnego chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablikaa
chruBki to ty masz mozg debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuly, czosnek
Bardzo fajna ta z kukurydza i cebulka i jajkiem, wszystko powinnam miec w domku :) A wczorak skonczylo sie na makaronie z sosikiem pomid i tunczykiem autorskiego przepisu kuchareczki malej, bardzo pyszne :) poleca, dodalam jeszcze chilli bo ja lubie a moj keczup byl lagodny wiec zdaje sie na jedno wyszlo :) Dzisiaj zrobie salatke :) Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×