Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betyliada

czy możliwa ciaza? prosze, wejdzicie i ocencie

Polecane posty

Gość betyliada

pewnie macie dosc takich pytań, ale mzoe znajdzie sie ktoś kto mi pomoże. Od 4 miesięcy staram sie zajsc z ciąże. Od 16 do 25 dc jem luteine. Ostatni okres był bardzo krotki, jeden dzień prawdziwego krwawienia, i 2dni skąpe plamienie. nie podejrzewałam ciąży, ale od kiedy skończył sie okres mam obrzmiałe bolesne piersi, bardzo wrażliwe bolące twarde sutki i pojawiła sie wydzielina, wilgotność. Jest sens kupować test? boje sie ze sie łudzę, ale czy bolące piersi zaraz po krótkim nietypowym okresie to cos normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob test jesli masz podejrzenia pozdrawiam :) mam nadzieje ze to jednak bedzie ciaza :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommoszta
ja mialam bardzo podobne objawy ciąży, lepiej leć do apteki po test a potem podziel sie tu z nami cudowną nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
naprawdę? szok, ale mnie pocieszyłyście, jeszcze dziś w takim razie kupie i zrobię test... wcześniej nie chciałam sie nakręcać, no ale skoro jest choć cień szansy to muszę sprawdzić. Dzięki serdeczne za miłe słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
to faktycznie zrobię jutro rano. i dam znać, dzięki serdeczne z wsparcie i dobre rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak cos to serdecznie zapraszam na topik ' starajace sie, chetne zapraszamy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dwoje babka wróżyła
albo ciąża, albo zaburzenia hormonalne... Najlepiej zrobiłabyś test z krwi, to będziesz na 100% wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
no niestety... to byłoby za piękne... test paskowy negatywny. Tak sądziłam bo okres choć dziwny, ale się pojawił...tylko te bolące piersi. To na pewno zaburzenia hormonalne. tak jak wspominałam od kilku miesięcy biorę luteinę, mam tez trochę podwyższony poziom prolaktyny wiec nie będzie tak łatwo zajść w ciąże.. ale nie tracę nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×