Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mezatka27

W jaki sposob chcielibyscie byc najbardziej rznieci?

Polecane posty

Gość ale głupoty
zdziwiona ... nie wiem dlaczego przyczepiłaś się do tego młokosa? zestarzeje się, zrozumie kilka rzeczy, nabędzie doswiadczenia ... również z kobietami to zacznie rozmawiać normalnie dzisiaj zachowuje się jak młody gniewny w koszuli po walenrodzie :P dajmy mu łudzić się, uczyć na własnych błedach w końcu my też tacy bylismy jakiś czas temu. Moze się zdazyć ze niczego się nie nauczy ... no cóż szkoda ale to juz nie nasza sprawa. A ze przy tym jest trochę zabawy .. starcom w końcu też od życia się coś należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel nocnej inwazji
Uwielbiam jak w nocy moja partnerka śpi bez majtek lub całkiem goła, jesteśmy do siebie przytuleni, trzymam za biuścik lub muszelkę, śpiąc obraca się do mnie plecami wypinając tyłeczek, ręką dotykam - naturalnie w półśnie- tyłeczek, muszelkę, czuję jak moje narzędzie pracy staje się coraz bardziej gotowe do dzieła, no i wślizguję sie do muszelki która jes bardzo mokra i gorąca. Dobijam do końca ile się da i słyszę tylko cichutki pomruk mojej Pani. Dalej to już wiadomo!!! Sama rozkosz, niestety poprzednia partnerka tego nie lubiła, ona chciała SPAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuchy małolat
Chciałbym by mnie jakiś peduś przeleciał ale w uchu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak ty lubię rżnąć mocno i szybko swoją dziewczyną do tylu. w obydwie dziurki. trzymam ją wtedy mocno za włosy i za tylek. jest super! uwielbiamy też finał w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×