Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obecna partnerka

Była żona mojego partnera jest po prostu dziwna.

Polecane posty

Gość ja wam powiem to ze
Zonka byla jest zazdrosna i tyle.he he he Zyjcie swoim zyciem szczesliwi,a ja niech zolc zalewa. Jak bedziecie miec swoje dziecko to dopiero zacznie wariowac. Znam z autopsji. he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostaj siedemdziesiat lat
"Była żona zawsze pędzie pałała do Ciebie nienawiścią nawet jak cię nie zna osobiście!!! Zabrałaś jej męża." nawet gdy malzenstwo jest 5 lat po rozwodzie to eks zona bedzie palala nienawiscia do next bo ta jej meza zarbrala? co ty bredzisz\? jakie zabrala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostaj siedemdziesiat lat
"PS> On cię i tak kiedyś zostawi. Skoro zostawił żonę to dlaczego ma tego nie powtórzyć po kilku latach. " widze ze mamy wróżke na forum eheh :D dobre dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DO AUTORKI
kolejny baran się odezwał i to jeszcze z problemami z matematyką :D najpierw piszesz nieuku: "A co do alimentów to jest to 60 % wynagrodzenia więc Twój partner widocznie tyle zarabia i Sad tak postanowił. To zwykłe obliczenia matematyczne. Owszem są ludzie , którzy płacą po 300 zł ale mają mniejsze dochody." czyli według tego co piszesz, Ci którzy płacą 300zł zarabiają 500zł (bo to jest 60% od tej sumy) - znasz kogoś kto zarabia 2,50 zł na godzinę?? po drugie, z twoich obliczeń wynika również, że partner autorki płacąc 1000zł miesięcznie musiałby zarabiać jakieś 1600-1700 złotych - a zaraz potem dodajesz: "Domniemywam , że poleciałas na kasę a nie na 12 lat starszego pryka" :D :D zastanów sie pajacu co piszesz, bo ośmieszasz się tylko swoimi nietrafionymi obliczeniami i durnowatą logiką :o problem, to ma była żona, bo zamiast życ swoim zyciem uczepiła się byłego chłopa jak rzep psiej dupy a szczęścia jej to nie daje "On cię i tak kiedyś zostawi. Skoro zostawił żonę to dlaczego ma tego nie powtórzyć po kilku latach. " a ty jesteś ze swoim pierwszym chłopakiem? bo jak nie, to pamiętaj swoje słowa - już z nikim więcej nei będziesz, każdy cię teraz będzie zostawiał albo ty jego, bo skoro raz nie wyszło, to nie wyjdzie już nigdy... :o pożyj jeszcze trochę, dziecko, naucz się myśleć logicznie, bo narazie aż żal czytac te twoje wypiociny... a ty autorko - głowa do góry i mysl o sobie, byłą traktuj jak powietrze, a twój partner niech sobei nie pozwala na smsy i głupie komentarze to TY sie z niej smiej, bo ona nie ma z czego, za bardzo jest żałosna i próbuje nadrobić mina robiąc z siebie jeszcze większe posmiewisko :D olej i już, innej recepty nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozachamstwo na caffffe
ja dostaję 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostaj siedemdziesiat lat
do "doo autorki" tepa idiotko zobacz ile wosób wyśmiewa to co piszesz eheheh "a ty jesteś ze swoim pierwszym chłopakiem? bo jak nie, to pamiętaj swoje słowa - już z nikim więcej nei będziesz, każdy cię teraz będzie zostawiał albo ty jego, bo skoro raz nie wyszło, to nie wyjdzie już nigdy... " i świeta racje ktoś tu ma i chyba wiekszosc sie tu zgodzi i nie bed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie wiem jakie potrafia
byc byle zony. masakra naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla zona ja
nie jest z nami tak zle ja na ten przyklad ucieszylam sie gdy moj znalazl sobie stalą kochanke, bo zaraz sie do niej wyniosl a tak to siedzial mi na glowie i nie dokladal sie do zadnych oplat. teraz ma go nastepna a ja mam spokoj. mam 350 zl alimentow i nie chce od niego zadnej łaski, niech sie udlawi swoimi pieniedzmi. W zyciu nie zapomne jak obiecal dziecku ze zaplaci jej za kolonie i wypiął si na dziecko, w tylku mial jej placz, no i najwazniejsze skonczyly sie wyzwiska i przeklenstwa na mnie i na dziecko. wiec ja chwale jego następną zonę bo to ona mnie od tego bydlaka i zboczenca uwolnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to ...
Tak się składa,że jestem w identycznej sytuacji. Mój partner jest 13 lat starszy - nie, nie poleciałam na kasę, bo nie ma na co zarabia normalnie. Ma 2 dorastających dzieci13, 16 lat. Była zona buntuje dzieci nie tylko przeciwko mnie, ale też przeciwko ojcu, imprezy, przyjaciółki, a dzieci same w domu. Nie mamy warunków,żeby mogły nocować u nas, ale większość weekendów, wakacje, ferie, spędzają z nami, na wycieczkach, w konie, na pizzy itp... Ona oczerni nas, domalowała mi nawet w oczach dzieci fikcyjną przeszłość, wydało się, ale dzieci przebywają z nią i słuchają tych słów... Tak się składa,że mamy wspólnych znajomych, ona nie może pogodzić się z fakem,że po ich rozstaniu nie cierplał, tylko poukładał sobie życie - mimo,że ona też sobie poukładała życie z kimś innym. Jej nienawiść i buntowanie dzieci wzrosło, kiedy wspólnie założyliśmy jedną firmę, później drugą. Przy niej zawsze zarabiał na poziomie 1500zł, ale potrzebował mobilizaji.Teraz przyznał,że dzieki mnie odwżył się na krok dalej - firmę, rozwój. Dlaczego ona tak robi, skoro ma swoje, szczęśliw życie. Kobiety już takie są... Doskonale rozumiem autorkę tekstu i ni erozumiem słów typu "trzeba nie było brac starszego, z doświadczeniem itp..." A taki facet nie ma prawa być szczęśliwym? Z resztą.... podkreślam - była zona też ma nowe, dość bogate życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×