Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamyślooonaaaa

Wytrysk u mężczyzny

Polecane posty

Gość Zamyślooonaaaa

Hej Mam pytanko. Od jakich czynnikow zalezy wytrysk u faceta? Pytam konkretnie o to ze jeden facet przy jednej partnerce ma wytrysk bardzo szybko, a przy drugiej wytrysk pojawia sie po kilku minutach seksu. Faceci co wolicie? Seks z jakim wytryskiem? Dziekuje za odpowiedz ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jak cie podnieci kobieta przy 1 stosunkach moglo jeszcze nie dojsc do zblizenia a juz mugl sie spuscic a potem moze to robic abrdzo dlugo ;] jak dobrze sie loda robi to juz jest to bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
konkretnie sytuacja wyglada tak, facet kochajac sie z ta jedna zazwyczaj nawet za pierwszym razem dostaje orgazm troche pozniej, ja to tlumacze tym ze chce doprowadzic laske do orgazmu. Ale przy tej drugiej nawet jak juz mial seks wczesniej wytrysk jest od razu po 1 min. I ja sie tylko zastanawiam nad tym ze fajnie ze nie dochodzi tak szybko z ta jedna bo jest fajniejszy seks, dłuzszy itd. Ale czy to moze zalezec konkretnie od partnerki?? ze ta co szybko dochodzi przy niej jest "lepsza"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co mu robisz ... jezeli go to bardzo podnieca i sprawia mu frajde moze dojsc odrazu ! a jezeli to jest podniecajace do pewnego stopnia to tak szybko nie dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
hmmmm no wlasnie ja sie bardzo staram i jest to taki "filmowy długi seksik" a z ta druga z nia sie kocha raz na dlugi czas i twierdzi ze to takie spuszczenie sie bo tak szybko. Jestem pewna ze ta druga jest biernym czynnikiem seksu. A czy moze byc tak, ze jak sie czesto uprawia seks to wtedy dluzej sie dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek  maciej
volume6 co ty nie powiesz zal mi tych twoich mądrosci i że uwierzyłes w to co napisałem o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w to co ja wieze to juz moja sprawa ... fora sa od tego zeby pisac a to co pisze to moja sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
Helllloł Widze ze mi sie tu pogawedki robia ;D A cos na tamat? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslonaaaaaaaa a o jaki ci kakretnie temat chodzi sloneczko ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
Koteczku o ten moj temat tytulowy mi chodzi ;D Bo ja widzisz tu sie pytaja jak dodac fote na forum i kolega prawiczek sobie debatuje z Toba ;D Chociaz Ty sie wypowiedziales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myszeczko chcesz sie zabawic w kotka i myszke ? lub zebym doszedl ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miala kutaska chetnie bym ci prawde napisala.Mysle jednak ze to zalezy od tego jak dlugo facet nie mial seksu i jak bardzo jest podniecony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ... jesli chcecie to jest do waszych dyspozycji dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no glownie zalezy to od podniecenia i od tego co sie robi :}sloneczko ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
no wlasnie to zagadka dla mnie bo on potrafi po 5 razach dluzszych ze mna dostac szybko z nia Wiec wlasnie teoria o podnieceniu i tym ze zadko to mi sie jakos nie pokrywa ;/ zobacz mezatko Kotek sie rozbrykal ;D Z samego pisania ma chcice ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
No nic po tym co piszesz, to jednak jestem na straconej pozycji skoro ze mna trwa to tyle czasu;/ choc mnie to nie przeszkadza bo ja mam z tego korzysc. Ale Koteczku czy wybierajac dlugosc seksu wolisz sie szybko spuscic czy jednak dluzej kochac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy ze od 2 dni mi sie juz tak ostro chce seksu ! ze muglbym sie pier*** cala noc ! bez przerw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslonaaaa moze podasz email lub napiszesz domnie to kiedys popiszemy na gg , sloneczko a z ta chciaca to masz racje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
niestety Kotku nie podam Ci maila, bo seksik w realu jest jednak przyjemniejszy od takiego w wirtualnym swiecie;) ale mysle jakas chetna panne znajdziesz ;)))))) Odpowiedz mi tylko na pytanie - czuc sie gorsza bo mam dluzszy seks??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnas sie tak czuc bo napewno bardzio atrzwal mu pozadnie akcyjna i zrub loda zeby doszedl szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
dobrze, dziekuje nie bede sie tak czuc -Kotku -ekspercie z chcica ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie tylko o sobie zrob mi loda i spierdalaj a my?nauczcie sie pierw zadowalac kobite minetka i kazdego poranka niech do was przychodzi z gola cipa i mowi ''masz tu dalej wylizuj'' ty jej wylizesz a ona happy ubiera sie i ma wszystko w dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
Samotna, jestes the best ;D Tak to widza faceci, ciekawe ktory wytrzymalby przez tydzien takie poranne lizanko ;D Czyli samotna jestes za dluzszym seksikiem ? czy wolisz jak facet Ci sie spusci /????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conann1
ja moge Cie zaspakajac codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
jaka propozycja ;D A co brakuje Ci seksiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conann1
TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślooonaaaa
a masz jakas panne swoja? to ja popros jak Ci sie chce ;) napewno chetnie sie popiesci z Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conann1
wlasnie nie zabardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×