Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulchniutka21

szukam sponsora

Polecane posty

Gość pulchniutka21

Mam 21 lat, jestem dość puszysta, średniego wzrostu duży biust, jestem ze stolicy, szukam faceta 28-35 lat, który zostanie moim sponsorem na dłużej. Na początek oczekuje 5tys miesięcznie. Chcę spróbować czegoś takiego pierwszy raz, do tej pory miałam tylko 3 stałych chłopaków. Po prostu potrzebuje kasy na studia, wynajem mieszkania. i bardzo proszę o nie ocenianie mnie bo nawet nie będę czytać takich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatatata
Żal ruchać się dla kasy, dla przyjemności bo ktoś ma potrzeby to ok, ale za kase to jest chore, chyba, że na prawde masz takie potrzeby tzn. chorą rodzine z nikąd kasy, ale nie zarabiać dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie cmy to glod
czy ty naprawde sadzisz ze ktos placi 5 tysiecy za sex z nieatrakcyjna studentka ? co ty studiujesz ze rozumu nie masz za grosz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchniutka21
haha jestem atrakcyjna, każdemu się podoba co innego, to wy siedzicie przed komputerem, żeby oceniać ludzi, pewnie nie macie nic innego do roboty i przed komputerem czujecie się "mocni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipan?
5tys? Chyba Cię glowa napiernicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie cmy to glod
napisalas ze jestes dosc puszysta, znaczy ze jestes zwyczajnie gruba wiec sila rzeczy nie jestes atrakcyjna. ponawiam pytanie co ty dziecko studiujesz i gdzie takich tepakow ksztalca :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatatata
To kim ja jestem to moja sprawa i jestem o niebo lepszy od Ciebie bo się nie puszczam, a 5tyś. dziewczyno żeby dostawać co miech to byś muaiał być na prawde mega laską, a raczej nie jesteś bo gdyby tak było walnełabyś fotke na jakimś portalu (nie forum) i od razu miałabyś sponsora. Teraz mojej narzyczonej na studia nie puszcze bo co się tam dzieje, że takie ku.. jak Ty studiują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×