Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość clearblue test

Help!! robil ktos test ciazowy elektroniczny?

Polecane posty

Gość clearblue test

ja kupilam clear-blue. zrobilam dzis rano , a w zasadzie nad ranem bo ostatnio dluzej niz 5 godzin nie moge spac bo musze wstac do toalety. wiec moze male stezenie hcg... zrobilam ten test dzis czyli w 25 dc. po 3 minutach pojawil sie minus. czyli brak ciazy. z ciekawosci otworzylam go zeby sprawdzic jak w srodku wyglada... byl tam jakis mechanizm, bateria i zwykly test paskowy. na nim byla jedna kreska. ale juz w4-5 minucie pojawila sie lekka druga. zeby sie utwierdzic w przekonaniu ze to mi sie nie zdaje i nie jest to cien cienia wzielam i zrobila zdjecie. i na fotce tez widac druga kreske... to jest ta ciaza czy jej nie ma? czy na nich zawsze druga krecha po czasie sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym kupiła jeszcze jeden. Jak mi wyszedł niepewny pozytywny, zresztą też po pewnym czasie, to nakupowałam testów i robiłam jeden za drugim :) jeden wieczorem drugi rano trzeci po drugim itd zeby mieć pewność. No i w końcu miałam. A elektronicznych nie stosowałam, nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clearblue test
28 dniowe. jestem na clo i duphastonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clearblue test
zdjec nie umiem dodawac. sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mial ktos taki test
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam kilka razy i zawszejak wychodził neg. to nie było ciąży , a jak pozytywny to była tylko , że ja go nie otwierałam w środku i zawsze po terminie @ robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkaa
ja stosowalam clearblue i powiem ci ze one wcale nie sa czule mi clear blue pokazal negatywny winik a firstresponse pokazal juz pozytywny (6dni po owulacji ) zrobilam tez zwykly tescowy i tez pokazal szybciej niz ten clearblue , on pokazal jako oststni , dopiero 2 dni pozniej zobaczylam napis pregnant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna21
dziewczyny mam pytanie zrobilam dzisiaj rano test clearblue digital pokazal mi sie minus ale jak sie przyjzalam to zauwazylam ze pionowa kreska jest widoczna jest chutsza niz kreska pozioma no ale plusik pokazuje nie wiem teraz czy jestem w ciazy czy nie a mieszkam za granica i nie moge sobie pozwolic na kupowanie testów o sporo kosztuja....a do Polski jade dopiero w czerwcu wtedy bede mogla isc do gin....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna21
dziewczyny mam pytanie zrobilam dzisiaj rano test clearblue digital pokazal mi sie minus ale jak sie przyjzalam to zauwazylam ze pionowa kreska jest widoczna jest chutsza niz kreska pozioma no ale plusik pokazuje nie wiem teraz czy jestem w ciazy czy nie a mieszkam za granica i nie moge sobie pozwolic na kupowanie testów o sporo kosztuja....a do Polski jade dopiero w czerwcu wtedy bede mogla isc do gin....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie ciaza bo jak by nie bylo to wyjdzie tylko minus wg mnie ciaza tylko wczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny robiłam test ciazowy elektryczny i wyszedł mi minus ale widać jasniutkA kreskę tez jako plus i nie wiem czy to ciaza czy nie wy tez tak mieliście proszę o odpowiedz6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny robiłam test ciazowy elektryczny i wyszedł mi minus ale widać jasniutkA kreskę tez jako plus i nie wiem czy to ciaza czy nie wy tez tak mieliście proszę o odpowiedz6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina

Hej i jak z Tym plusikiem? Był w Końcu pozytywny ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Ja bym Tobie radziła kupić test ciążowy strumieniowy w aptece, wykonaj według instrukcji, a w razie wątpliwości wykonaj Betę z krwi. Do sprawdzania dni płodnych stosuj najlepiej Afrodytę- tester owulacyjny ze śliny- naprawdę jest precyzyjny, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbsbsbs

Pewnie masz to szczescie i zaciążyłas za pierwszym rozkraczeniem gir. Gratulacje farciaro. Oby długo nie trwało to szczescie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Jak tak można pisAc. ZAZDROŚĆ JAKAŚ. PROPONUJĘ UDAĆ SIĘ DO PSYCHIATRY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×