Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podklad podklad podklad

POTRZEBUJE BARDZO JASNEGO PODKLADU DO TWARZY jakie polecacie?

Polecane posty

Gość podklad podklad podklad

mam bardzo jasna karnacje,nie moge znalezc odpowiedniego koloru,zawsze wydaje mi sie dosc jasny a nagle okazuje sie za ciemny,jakie macie odcienie swoich,najbardziej preferuje loreal,revlon lub max factor ale moge skusic sie na inny:)czekam na wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna skóra
zarówno ja, jak i moja córka (19 lat) mamy bardzo jasną karnację, córka ma też problem z trądzikiem dużo czasu upłynęło i wiele wypróbowałyśmy podkładów, zanim trafiłyśmy na coś co zadowala nas, ale nie jesteśmy jeszcze w pełni szczęśliwe i o kolor właśnie chodzi... polecam: http://www.laroche-posay.pl/makijaz/twarz/ teraz jest już jaśniejszy, oznaczony nr 10 i jest naprawdę dość jasny ale niedawno koleżanka poleciła mi coś z oriflame nie lubię firm katalogowych, ale spróbowałam i nie jest źle, a podkład jest najjaśniejszy z dotychczas wypróbowanych no i nazwa koloru "porcelanowy" mówi sama za siebie :) oriflame, giordani gold porcelanowy polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
dziekuje jasna skora:) polecacie jeszcze jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sumie dość jasną karnacje i sprawdza mi się lirene city matt normal. inne podkłady zazwyczaj były dla mnie zbyt ciemne, spraawialy że skóra była jakby pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
kurde nie lubie tego podkladu,kupilam go bo wszystkie zachwalaly,chyba nawet ten odcien i tak jest za ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sróbuj
Avon PERSONAL MATCH kolor ivory. Będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mam baaardzo jasną karnację i z podkładów polecam Kanebo Cream Finish odcień CF101 - w słoiczku wydaje się ciemniejszy, ale na twarzy pięknie się stapia ze skórą. Widać, jak blednie podczas rozprowadzania :D Poza tym dobrze kryje i nawilża. Mam też w kosmetyczce ArtDeco, Rich Treatment Foundation, też bardzo w porządku odcień, ale ten podkład jest mniej kryjący. Moim trzecim podkładem z tych najjaśniejszych jest Lancome Magie Matte. Też jaśniutki, ale raczej matujący, co nie służy mojej suchej skórze, dlatego używam go sporadycznie, do poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
bede go miala na uwadze ale narazie nie moge sie skusic,musze zacisnac pasa:(obawiam sie tez czy dobrze mi pokryje,ale dzieki za rade🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
la roche posay nr 01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
dostalam dzis revlon color stay kolor 180 sand beige:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co sądzisz o Revlonie? Bardzo jasny ten 180? Zastanawiałam się nad nim, tylko ja bym brała najjaśniejszy odcień z możliwych, czyli bodajże ivory. Ale przeczytałam gdzieś o Euphorze, polska marka, podobno taki tańszy odpowiednik Revlona właśnie. Dziewczyny bardzo dobrze o nim pisały, więc się skusiłam. Dla mnie za ciemny, ale mieszam z innym bardzo bladym i jestem całkiem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam Ci
rimmel, ale Stay Matt mineralny, kolor 100 chyba Tru Ivory, ale miałam też 103 Ivory i też ok. ładnie kryje poza tym, nie ma chemii i parabenów, nie ma efektu maski, przyzwoicie matuje. Puder w kamieniu tej samej marki, odcień translucent i każdy bledzioch będzie zadowolony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa to zalezy
mam to samo = jeszcze moj musi kryc naczynka. stosuje max factor pan stik odcien 12 najjasniejszy, ale i tak jest ciut przyciemny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladolica panna
Max Factor 01 jest naprawdę bardzo jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
ktos pytal o tego revlona 180,moglby byc jeszcze jasniejszy ale nie wybieralam sama.ogolnie spoko,dobrze kryje i nie tworzy maski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad podklad podklad
a ten sztyft pan stick jest dostepny w 3 kolorach i sa bardzo ciemne,ale dobrze kryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jest nas dwie
pan stik ma chyba 4 odcienie zaczyna sie od 12, poznije13 a nastepne kolory to ni e wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energetic
Ja używam Rimmel, też mam bardzo jasną karnację i sprawdzają się znakomicie. Cenowo też przystępnie, ostatnio kupiłam w super-pharmie w promocji i w ogóle wtedy jakieś śmieszne pieniądze kosztował. Lubię je, bo dobrze kryją, a nie zatykają porów (mam skłonność do wyprysków, więc dla mnie to mega ważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmnvhdg
everyday minerals na pewno znajdziesz cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le_chat_noir
Witam, również mam bardzo jasną karnację i większość podkładów daje efekt marchewki- w tym również tak powszechnie zachwalany Revlon (odc Ivory)- jest beznadziejny wg mnie. Po nałożeniu niby spoko-ale wystarczy po 5 minutach spojrzec w lustro-dopiero wtedy ciemnieje i twarz robi sie w ciapki :/ najlepszy wg mnie jest Mattitude Astora- odc 001- naprawde swietnie kryje i matuje na dłuuuuugi czas i przy tym odcien idealny dla jasnej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURS- METODĄ ŻELOWĄ!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny mam do zaoferowania kurs metodą żelową wykonany w formacie Power pointa 97, 2003 i 2007- jako prezentacja. Jest on mojego wykonania wszystkie zdjęcia zawarte w tym kursie zostały zrobione przeze mnie. Kurs zawiera szczegółowy opis-KROK PO KROKU jak wykonać paznokcie metodą żelową. Jak wtapiać ozdoby w żel. Jak uzupełnić takie paznokcie. Prezentacja zawiera ponad 70 slajdów ze zdjęciami i dokładnym opisem. Kurs jest łatwy i przejrzysty do zrozumienia. Opisane jest w nim wszystko-czego potrzebujecie do zrobienia takich paznokci i jak się je wykonuje. Cena takiego kursu to 5 zł. Wysyłam na pocztę meilową po wpłacie pieniążków na konto!! Zapraszam!!!!!! Chętne osoby proszę o wiadomość na meila- podany w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×