Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość port

Wyższa Szkoła Humanitas- opinie

Polecane posty

Gość gość
W wsh trwa teraz rekrutacja zimowa. Myślałam o zapisaniu się teraz na studia, jednak interesuje mnie tryb skrócony 3,5 roku. Czy ktoś już tak studiuje? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam w zeszłym semestrze zarządzanie. Super ogarnięta organizacja zajęć. Bardziej intensywna nauka i mnóstwo materiału do przerobienia w krótkim czasie, ale warto. Z zajęć jestem generalnie zadowolona i wykładowcy też ok. Tacy ludzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wszystkim za odpowiedź. Wybiorę się do dziekanatu WSH w przysżłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktarzyna B
Planuje zacząć psychologię, w ofercie przeczytałam o różnych trybach studiowania - super! JUż nie mogę doczekać się zajęć z mgr Martą Adamczyk, słyszałam o Niej same superlatywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam skrócony tryb studiowana - myślałam, ze będzie trudniej, ale jeżeli się ma chęci to da się wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy piszą że polecają te skrócone studia, ale w zasadzie ja bym chciał wiedzieć więcej szczegółów. Jak wyglądaja egzaminy, jak to jest z tymi 3 sesjami i skróconymi wakacjami? Dla mnie to naprawdę mega opcja, ale nie chce iśc w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka, że masz krótsze wakacje. Zamiast 3 miesięcy to jeden miesiąc. Zajęcia są intensywniejsze i przerabiasz więcej materiału w krótszym czasie no i faktycznie masz tak jakby 3 sejse egzaminacyjne w roku, ale powiem ci szczerze, że wykladowcy idą na rękę i różne zajęcia można zaliczyć wcześniej tak że rozklada ci się to wszystko na cały rok w miarę równomiernie. Generalnie intensywnie ale wszystko zależy od tego jak sobie to sam ułożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuje ktoś logopedię na podyplomowych? Jaki poziom? Jaka kadra? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak godzicie naukę z pracą ? Wybieram się na pedagogikę (2letnią) a co za tym idzie więcej nauki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z praktykami? Czy ktoś wie czy w trakcie studiów można je odbyć na uczelni np. w dziekanacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam interesuje mnie kierunek prawo. Chciałam zapytać, bo w umowie jest tyle opłat że pewnie za zrobienie kupy się też płaci. Ile wam wyszło za studia na kierunku prawo? Interesuje mnie tryb 5 letni. I nie interesują mnie czesne. Tylko całe studia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praktyki można odbyć na uczelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuje ktoś elektroradiologie w Wyższej Szkole Humanitas? Jak zajęcia praktyczne? Rzeczywiście jest ich tak dużo jak jest napisane na stronie i jak mówi Pani w Rekrutacji? Proszę o info jeżeli znajdzie się tu ktoś kto obecnie studiuje ten kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podoba. Dopiero zaczęłam tam studia, ale od razu można zauważyć życzliwe podejście pracowników do studentów. W dziekanacie uśmiechnięte panie, miłe panie na portierni, wykładowcy też sprawiają pozytywne wrażenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pięknie , ładnie ,ale te koszta....Studiowałam na tej uczelni prawo i non stop za coś kasę ciągną. Jeśli tylko zrezygnujesz i będziesz chciała/chciał wrócić to na wstępnie dostajesz do zapłaty 499zł za czesne + 600zł za uzupełnienie różnicy programowej+ 160 zł za wznowienie studiów. Jeśli chodzi o naukę , to jest ok można się dogadać z wykładowcami. Jeśli chodzi o przepisywanie ocen to nie wszyscy wykładowcy przepisują oceny , chyba że była to uczelnia państwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek22
Od niedawna w ofercie pojawiła się opcja dofinansowania do 80% na studia podyplomowe lub an jakieś szkolenie. Mnie udało się uzyskać 60% (MEGA!), przekazuje tu info., bo myślę, że fajne. Zapisałem się na psychologię transportu, później wystawię opinię nt. tych studiów :) 15.01.2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789ONA
Ja także tam robiłam 3 kierunek; pierwsze dwa na państwowych uczelniach. Miałam wątpliwości, czy dobrze robię - skusiła mnie cena. Jedyny minus, to fakt, że ciągle muszę zmagać się z rzekomymi fachowcami - absolwentami państwowej uczelni . Bo krąży taka opinia, że jak skończysz państwową uczelnię - to niby jesteś lepszy. Tylko w czym? Kiedyś (jakieś 30 lat temu i więcej ) można było uznać, że poziom kształcenia na uczelniach jest adekwatny do potrzeb (tak to ujmę), ale teraz to taka sama komercja jak na uczelniach prywatnych. Nie ma przecież darmowych studiów - za studentem dziennym państwowej uczelni idą pieniądze z Ministerstwa, czyli pieniądze nas wszystkich; na prywanych sami ludzie płacą - taka jest różnica. Jak ktoś nie radzi sobie w życiu to ma pretensje do prywatnych uczelni, sąsiada co dużo zarabia a nie jest wykształcony itp. Humanitas, to szkoła o średnim poziomie. Nie jest ani bardzo łatwo, ani bardzo trudno - trochę wysiłku trzeba włożyć. Zróbmy test wiedzy i sprawdźmy absolwentów jednych i drugich , wówczas zobaczymy, czy państwowa uczelnia to gwarancja jakości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po roku studiów w Humanitasie w Sosnowcu. Uważam, że poziom jest w miarę dobry, jednak organizacja pozostawia wiele do życzenia... Wykładowcy byli w porządku.. może nie wszyscy ale większość. Zobaczymy jak będzie dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×