Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewiętnastka.

tylko paluszek?

Polecane posty

Gość dziewiętnastka.

witam, mam problem, ponieważ nijak nie mogę rozgryźć faceta! jesteśmy ze sobą od paru miesięcy, znamy się dłużej, ale nieważne. Jest między nami duża różnica wieku. ma 29 lat. chodzi o to, że jest gra wstępna, dotykanie, seks oralny, wkłada mi palce do pochwy. nie powiem, że jest mi żle, bo za każdym razem przezywam dużą satysfakcję, ale zaczynam się zastanawiac dlaczego mnie poprostu nie przeleci po ludzku? może jest prawiczkiem?nigdy tego nie robił 'normalnie'?albo wątpi w swoje możliwości? wiele razy dawałam mu do zrozumienia w trakcie zbliżenia, ze tego chce. rozumiem, że za pierwszym razem mógł się nie zgodzić, bo nie miał przy sobie prezerwatyw. ale drugi i trzeci? zawsze kończy się na paluszku. zachodzę w glowę w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiętnastka.
HM. może to kwestia zasad religijno - moralnych , że tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiętnastka.
przeciez widze jakiego ma, więc czego tu sie wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego zapytaj. KOMPLEKS po prostu. nikt Ci tu nie doradzi. porozmawiaj z nim i tyle. wyjscie B - zasłoń mu oczy, że niby taka gra wstępna. Kajdankami do łóżka i już Ci nie ucieknie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwracam pałkę
może jest na coś chory i się nie chce przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiętnastka.
były takie dni, że dzień w dzień lądowaliśmy w łóżku. ja mogłabym i chciałabym to robić codziennie, a on - nie ;( po jakimś czasie wyczuł to i zaczął robić tak, że spotykamy się raz na tydzień. i to mnie wkurza. często jest tak, że to ja wszystko inicjuje i muszę się 'prosić' o zaspokojenie. że niedość, że tak jak załatwia sprawę jak załatwia to nie robi czym trzeba. wie, że może mi zaufać wiec czemu mi nie powie jak ma problem - ja zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra bo już się żalić zaczynasz. gości jest niestandardowy i tyle. złap go za jaja i powiedz - dymasz mnie albo zrobi to słodko_gorzki z kafeterii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam to znowu ja
spotykałam się przez rok z facetem z którym był tylko oralny seks albo paluchy w cipce,seks klasyczny był 5 razy,liczyłam :o niektórzy juz tak mają chyba :O aha i nie był na nic chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć go
pewnie ma wszy łonowe albo AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ma małego może się wstydzi może śmierdzi :D możne się nie myje tam a jak ci zależny samo go dosiądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo mu nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnotkaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
No ja bym takiego odpuściła sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polok
kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdziell
pewnie kiedys mu guma poszla czy co... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×