Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarada

sypiam z factem ale on nie wie ze jest moim pierwszym

Polecane posty

jestesmy ze soba juz jakis czas sypiamy od miesiaca, nie byłam dziewica waginalana ale psychicznie i owszem, sypiamy regularnie itd, jest super pierwszy raz mnie nie bolał, bo nie kiałam błony było spontanicznie i bardzo miło, i nie wiem jak zaczac temat bo chcialabym mu powiedziec , zeby wiedział, ale nie wiem jak..on mysli ze miałam jakis partnerów dodam ze w tym roku skoncze 24 lata nie powiedziałam mu wczesniej bo sie wstydziłam ,a te znie chciałam sobie przysparzac stresu, wolałam spontan jendak po czasie czuje ze powinnien to wiedziec. Jednak nigdy nie gadamy po sexie po sexie, ani nie kiedy indziej, jedynie w trakcie mówimy ze ejst fajnie, albo powiedział mi ze chyba dawno sie nie kochałam , bo jestem niewyzyta,albo ostanio spytał sie o sex analny ale juz tego udawalam ze nie słysze i nie wiem jak tera to rozegrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwracam pałkę
robisz z igły widły. nie musisz nic rozgrywać, po prostu mówisz. dziwi mnie, że nie gadacie o seksie. w sumie to źle, że tak robicie - powinniście gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz prawdę bo jemu to ze byłaś dziewicą albo nie zrobi różnicy albo się z tego ucieszy że był tym pierwszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×