Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła businesswoman

Komputery do pracy

Polecane posty

Gość Przyszła businesswoman

Witam. Przymierzam się do założenia własnej firmy, w której pracowałyby na początek 3 osoby. Wszystkie potrzebują do pracy komputerów i uznałam, że najlepszym rozwiązaniem byłby zakup notebooków. Niestety nie orientuję się jakie są ceny takich komputerów i na które warto zwrócić uwagę :( Czy możecie coś doradzić? Pieniądze mam, ale nie chcę niepotrzebnie wydawać na komputery przesadnie wyposażone. (Firma ta będzie z branży prawniczej, może ma to jakieś znaczenie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v adv
laptopy dobre już za 2.500 dostaniesz skoro mają być do prac biurowych . Polecam Toshibe , Asusa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v adv
Kamecha swoim "he he " niewiele wniosłeś buraku bo akurat u mnie w firmie kika osób pracuje na laptopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo, kilka osób pracuje u niego na laptopach!!!!! ŁOOOOOOO u mnie parę osób pracuje na koparce, czy to znaczy, że też powinienem sobie kupić? BUAHAHAHAHAHAHAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v adv
:-O ales głupek jednak :D a co ma koparka do laptopa tłumoku , kwetionowałeś zasadnosc laptopa do prac biurowych , z logiką u ciebie na bakier idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v adv
Laptop nadaje się do pracy biurowej szczególnie wtedy kiedy pracownik wyjeżdza również w teren . Ale rozumiem że pieniactwo forumowe nie śpi czego jestes dowodem :D , tylko się nie zesraj i nie popluj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyyyyyy, tooo logiczne! wszystkim pracownikom terenowym trzeba kupić laptopy bo ułatwia im to wyjazdy w teren! :) Koparkę też sobie kupię, nie będzie mi ciul za oknem szpanował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebik
Praca na notebooku jest zupełnie normalna. Mnóstwo ludzi tak pracuje, zwłaszcza wtedy, gdy często muszą się przemieszczać i mieć ze sobą komputer. Nie rozumiem jak można tego nie zauważać?! Coraz mniej ludzi pracuje już grzecznie w biurze od 8 do 16. Wracając do tematu, niewiele piszesz o wymaganiach dla tych komputerów, więc domyślam się, że typowe, więc może to być każdy komputer. Ja lubię pracować na notebookach MSI, ale od paru miesięcy mam Benq i bardzo mi odpowiada. A teraz wypuścili netbooki z serii Eco, więc może cię to zainteresować (kobiety lubią gdy dba się o ekologię) a poza tym są bardzo eleganckie (niebieska obudowa), więc idealne na pani prawnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła businesswoman
Wymieniacie Toshibę, Asusa, MSI i Benq, czyli na te zwrócę uwagę w pierwszej kolejności. Kolor nie jest dla mnie ważny, ale raczej wolałabym czarny. Proponujesz mi netbooki sebik, ale czy one nadają się do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morganfree
Każdy komputer nadaje się do pracy, gorzej z ludźmi :) Co do producenta to idź do sklepu, obejrzyj, podotykaj i zobacz co ci pasuje. Z tych co wymieniasz znam Asusy i BenQ i o obydwu mam dobre zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgh
Na początek zdecyduj czy notebook czy netbook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła businesswoman
Długo oglądałam różne notebooki i netbooki i ostatecznie zdecydowałam się na netbooki i firmę Benq. Modele U102 mają wszystko czego potrzebuję, są lekkie i ładne. Kupiłam takie dwa a trzeci komputer chyba będzie stacjonarny, bo ta osoba nie potrzebuje go używać poza kancelarią. Dziękuję Wam za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhn
za 2500 to dla prywatnej osoby z oprogramowaniem chyba mozna nawet laptopa kupic. Poza tym jeszcze licz oprogramowanie i antywirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×