Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whitezzz

Projektor w domu - warto?

Polecane posty

Gość whitezzz

Ostatnio często trafiam w sieci na artykuły o wykorzystaniu projektora w kinie domowym. Zaczęłam się zastanawiać czy to rzeczywiście daje niezwykłe efekty czy należy to uznać za przereklamowany gadżet? Ma ktoś i może coś powiedzieć jak to wygląda w prawktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W praktyce projektor wyglada jak małe kino. Ja nie mam, ale mój znajomy ma. Wpadamy często do niego na kino weekendowe. naprawdę fajna rzecz. Zupełnie inaczej się ogląda film na takiej dużej płachcie anizeli na ekraniku komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_jedna_24_Gda
Ja mam:) I polecam, ogladanie filmow jest super sprawa. A moj TZ mecze ogląda to jest dopiero frajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebik
Mecze w kinie domowym są super. Projektor warto mieć lub znać kogoś kto ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kensington
To też dobry pomysł gdy nie chcesz na stałe mieć dużego telewizora na ścianie. Teraz na rynku są takie projektory, że wystarczy mała odległość a masz duży obraz. Wyłączasz projektor i masz normalną ścianę, przestawiasz np. stolik i fotel i po sprawie. A i same projektory są nieduże. Mój brat sobie niedawno kupił projektor Benq jaki model nie pamiętam, ale dał ok. 1,5 tys. Niewielki a naprawdę daje fajny obraz. W dodatku ma opcję korekty koloru tła, więc bez problemu sobie wyświetla filmy na ścianie, która nie jest biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Epson EH-TW5200 ze sklepu Interbis. Jakość obrazu świetna, a dodatkowo można wyświetlać w 3d, co jest rewelacją. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jakie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie polecam, ale tylko, jeśli często oglądacie filmy, seriale, mecze. Bo oglądać np. wiadomości na pół ściany, to chyba żadna frajda :D Jak szukasz dobrego rzutnika na promocji, to poszukaj go w naszej aplikacji, na pewno coś upolujesz! Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniczka9292
pewnie, ze warto. tylko nie kupuj tych najtanszych - okropnie hałasują i czesto obraz jest niedoskonały. lepiej zainwestowac w taki sprzet niz zebys miala miec dosc po obejrzeniu dwoch filmow. ja bralam nie najtanszy... ale na raty sie udalo w media expert i jestem turbozadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektor super rzecz, niestety się jeszcze nie dorobiliśmy :D W pracy czasami wypożyczamy naprawdę wypasiony sprzęt tego typu http://www.3tech.pl/projektory_wypozyczenia.html na różne eventy - robi wrażenie i chętnie sama bym do domu coś takiego sobie sprawiła, choć oczywiście na miarę swoich możliwości budżetowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaSaami
Dużo czytałam ostatnio opinii o windach VizArt i chyba się skuszę ;) Trochę sobie nie wyobrażam projektora, który jest zawieszony w widocznym miejscu w salonie. Jestem przed remontem więc mogę trochę pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie jak najbardziej warto! My sprawiliśmy sobie taki projektor https://www.al.to/p/387156-projektor-epson-eh-tw650-3lcd.html i oglądanie na nim filmów to zupełnie inny poziom rozrywki ;) Dosłownie jest małe kino w domu! Obraz jest duży, świetnie wszystko widać, łatwo się obsługuje. Odkąd go mamy nie oglądam filmów ani seriali na telewizorze tylko zawsze z pomocą projektora. Często też zapraszamy znajomych i robimy sobie wieczorki filmowe. nie ma problemu, że z którejś strony źle widać ani światło nawet nie przeszkadza, przy zasłoniętych zasłonach, nawet w dzień na ciemnych filmach wszystko dokładnie widać. Zdecydowanie polecam! Bardzo fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie multimedia wszystkie do restauracji (wydzielona salka na spotkania biznesowe) dobierali panowie z www.uchwytyekranyprojektory.pl. Inwestycja przebiegła, jak najbardziej prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł457
Jeżeli chodzi o windy do projektorów to rzeczywiście VIZ - ART nie ma sobie równych. Mamy w sali konferencyjnej model wysuwany z blatu http://www.viz-art.pl/oferta/windy-do-projektorow/up-lift/. Niezły bajer :) Teraz robimy kolejną realizację w nowej sali, ale tym razem z windą zabudowaną w suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z projektu i wykonania kina domowego przez ludzi z Kraftmann. Dopasowane akcesoria, wysoka jakość tak samo audio jak i obrazu, wszystko profesjonalnie wykonane i zainstalowane, bez fuszerki ze strony ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbc

Na stronie kraftmann.eu jest firma która nam robiła cały projekt i wykonanie aranżacji audio video do hotelu, mogę ich polecić. Sala w której prowadzone są wszelkiego typu konferencje i prezentacje wyposażona od A do Z, podchodzą do tematu bardzo kompleksoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajny pomysł i jak najbardziej warto. Aktualnie faktyczne najtaniej wypadają projektory od ART w okolicach 1k można dostać np. w sferisie, wyposażone w polskiego Anrodida z łącznością wi-fi i wbudowanymi głośnikami. Warto szukać tez czegoś w rozdzielczości FHD, ogólnie idealnie urządzenie do oglądania filmów, meczów czy bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówią poprzedniczki, warto! Jeżeli starcza Ci do 1-szego i masz pieniądze na drobne przyjemności, to jedna z ciekawszych inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się! :) Jak najbardziej WARTO zakupić projektor! Myślę, że lepiej posiadać projektor niż telewizor ;) Co ważne przy wyborze - musi być cichy! My mamy projektor Epson, można zakupić stacjonarnie, np. w Alsenie - https://www.kupino.pl/gazetki/alsen albo zamówić w necie. Ja jednak polecam przetestować sprzęt w sklepie stacjonarnym. Akurat ten projektor jest mega cichy i do tego ma opcje 3D , więc zabawa jeszcze lepsza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×