Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ASIECZEK84

SEKRETARKA/ PRACOWNIK BIUROWY- JAKIE ZAROBKI???

Polecane posty

Gość ASIECZEK84

Przeszłam pierwszą rozmowe kwalifikacyjną, a teraz jestem umówiona na rozmowe z szefem. Jeśli padnie pytanie o zarobki niewiem co odpowiedzieć. Może mi napiszecie ile zarabia osoba na takim stanowisku? Pochodze z woj. śląskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od zakresu obowiazkow. Ja tez czesto mam problemy z odpowiedzia na to pytanie bo przeciez zakres obowiazkow jets rozny w kazdej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul3k
Mało... pracownik biurowy od 1000 do 2000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław, Pracownik biurowy Na okresie próbnym 1000 zł brutto, potem 1200 netto, potem 1300 netto. To było zaraz po maturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dostalam sztuczne
Asieczek a powiedz mi o co Cie pytali w pierwszym etapie rekrutacji??? bo mnie tez czeka rozmowa na to samo stanowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIECZEK84
Pierwszy etap-pytania: -prosze opowiedzieć o sobie czego nauczyła się Pani na praktykach? (jest to moja pierwsza praca) -jak długo ma Pani prawo jazdy? -czy posiada Pani samochód? -jakie programy komputerowe Pani zna? -prosze wymienić swoje wady i zalety To pytania które zapamiętałam :) Ale było ich więcej. Potem dostałam 3 zadania do zrobienia na laptopie. Mam nadzieje, ze choć troche pomogłam. Ja byłam na rozmowie w biurze nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszedzie zaczelam mowic1600 zl netto. W firmie gdzie chcialam sie dostac placa jednak okolo 1450 zl netto i zgodzilam sie ze wzgledu na to ze: jest latwy dojazd, dostaje od razu umowe o prace nie zadne zlecenia, w firmie jest okolo 900 stanowisk pracy w roznych dzialach wiec sa mozliwosci awansu i rozwoju a takze mozliwosc szkolen itp. poza tym mam wyznaczone godziny pracy i po nich wychodze spokojnie do domu. Natomiast bylam w malej firmie gdzie grzecznie podziekowalam za wspolprace ale szef firmy tym razem, zadzownil, ze on mnie chce i moze mnie skusi zlotowkami i zaproponowal 1700 netto po to abym odmowila tamtej firmie. 250 zl przy takich kwotach to sporo aczkolwiek wiem ze w tej malej prywatnej firmie nie mam zadnych szans rozwoju a ponadto jest wieksza ilosc godzin pracy plus juz na rozmowie pytali czy zgodzilabym sie na 1/2 lub 2/3 etatu co juz mi sie nie spodobalo bo widac ze chca oszczedzic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIECZEK84
Mnie zaproponowali 1000z netto na początek, umowa na okres próbny na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×