Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taktylkopytam

czy wypada kupic taki prezent heh

Polecane posty

Gość taktylkopytam

na 5 rocznice - skorzane kapcie dla mezczyzny;) niedlugo zamieszkamy razem stad pomysl heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek0085
raczej bym się nie cieszył z tego .... chociaż jak kocha to i tak będzie się cieszył ! http://tnij.org/f04c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznieeeeee
kup mu lepiej skórzane etui do kluczy ub breloczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro sie niedługo wprowadzacie do nowego mieszkanka to kup mu jakiś sprzęcik kuchenny, ktorym dasz mu do zrozumienia, ze i on bedzie panem tego domu, a wiec i on bedzie dbal o obiady o porzadek i takie tam :P Może jakiś mały blenderek z electro, albo zestaw misek do podgrzewania w mikrofalowce? Cokolwiek co uświadomi mu, że w domu powinny być dwie kury domowe, a nie jedna :P i spiewaj mu koneicznie ten kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=fqhhBSXMUzE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapcie jakies takie
upupiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktylkopytam
ale mam tylko 50zl wiec na fajny sprzet kuchenny nie wystarczy... ps. myslalam, ze nie kupuje sie zegarków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuje sie zegarków i
kapci - chyba, że za wykupne (1grosz wystarczy od obdarowanego). To może kup mu kubek jakiś fajny? żeby mógł codziennie pić z niego herbatę w waszym wspólnym gniazdku? Ramke na wspólne zdjecie, małą ksiażke z łatwymi i szybkimi przepisami na jedzonko, szczotke do zębów i ręcznik (tylko pod warunkiem, że on sie do ciebie wprowadza) lub... coś niezwiązanego z wspólnym zamieszkaniem, tzn. jakiś normalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Za tą kwotę to kup mu fajny otwieracz na baterię do butelek wina albo z licznikiem do piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
kapcie to na 20 rocznicę można kupić ;) faktycznie pomysł z breloczkiem nie jest głupi, a jak już kupować kapcie to może jakieś śmieszne? z dziwnym wzorem, albo oryginalnym kształcie? zawsze to już będzie inaczej taki prezent wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez podaj jakiś normalny link
mój chłop co roku na Mikołajki dostaje ode mnie kapcie - taka nasza mała tradycja, dodam, że są to zawsze kapcie w kształcie zwierzątek - miał już wilki, lwy, renifery. Strasznie je lubi, lazi w nich ciągle. Ja osobiście raczej ni gustuje w takich rzeczach. Na rocznicę pewnie kupiłabym jednak coś innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×