Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skromny

SEX PRZEZ GG?

Polecane posty

Gość mrz-awka
Witam...już myślałam,że zaprzestano tutaj takiego porannego kawowego rytuału.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała porada techniczna dla uzytkowników gg z niskimi numerami i w starszej wersji nie chcacy instalowac nowego wynalazku firmy gg. Uzywajac gg w wesji webowej na stronie http://web.gadu-gadu.pl/ klepiemy swoj numerek i haslo i...powinno działać, trzeba tylko z zwyklego gg wczesniej wyslac liste na serwer. Komunkacja w obie strony, aha i jest jeszcze jedna zaleta tego rozwiazania ze zamykając przegladarke ...nie pozostawiamy "śladów" co chyba nie jest tez bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
web gadu to dobry wynalazek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ona nie chce, jak dla mnie głupszego i gorzej działającego (nie mówiąc już o kretyńskim choinkowym wyglądzie) programu nie wymyślono w dotychczasowej historii internetu :) mrz-awko, po prostu nie wszyscy o 7 rano siedzą już przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wacek własnie o to chodzi ze nic nie istalujesz...wchodzisz na strone klepiesz numerek i haslo i.....już wymiejasz sie łóżkowymi fantazjami z wszystkimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Niestety niektórzy o tejże godzinie zaczynają pracę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Kiedyś w pracy miałam takiego kolegę,z którym regularnie fantazjowaliśmy przez gg:D a potem szliśmy razem na wspólną biurową kawkę:Dto były czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrz-awka ty w pracy? to tak chcesz zrobic sex na gg? ....hmmmm chyba ze siedzisz sama w pokoiku, przekrecasz kluczyk w drzwiach do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
A Ty nie w pracy? Nie jestem sama ale z tego co wiem i nie jedyna,która tutaj pisze:D Nie potrzebuję kluczyków,moja szefowa tu nie zagląda(bardzo,bardzo rzadko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Mówię o takiej smaczniejszej "kawce"niż to co podają w automatach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Urządzaliśmy teraz to już jakieś drętwe towarzystwo:D(żonaci,dzieciaci mężaci:D) Na początku razem darliśmy koty:Da potem...hmmmm było już inaczej.A wszystko przez to,że pomylił numery gg z kimś i tak od słowa do słowa,po kilku dniach okazało się,że razem pracujemy:Di się realnie nie znosimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrzawka.. ja nie jestem w pracy...jeszcze.. nie ma moze przyjec u ciebie w pracy, taka "robota" biurowa bardzo by mi pasowała. Czy Ty chcesz powiedziec ze pół Twojej firmy siedzi tu na topiku?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
:D ja Cię zatrudnię tylko najpierw musisz przejść gg-owy teścik:D Pół firmy :D no nie wiem ,ale jedna osóbka płci przeciwnej też pisze na erotycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Wacek przesiadujesz tu czasem wieczorami? czy tylko ranny sex Ci w głowie i spodniach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę mówiąc to ja głównie w ciągu dnia, wieczorami sporadycznie się do kompa dotykam, jak już naprawdę muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Szkoda... bo dziś mam wolny wieczór i do tego bardzo samotny;) A co dotykasz wieczorami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrzawka...jest juz duzą dziewczynką i pewnie wiesz ze faceci to lubia bardziej rano....z wiadomych....wzwodów..znaczy powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Szkoda,bo ja dziś mam wolny wieczór i do tego samotny.Chętnie sprawdziłabym kwalifikacje Wacka na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiatko84
dzien dobry mozna sie dolaczyc do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiatko84
dzien dobry mozna sie dolaczyc do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Dużą? e tam czasem czuję się taka malutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Ja wiem,że faceci lubią często i nie ma znaczenia czy to poranek południe,czy środek nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrz-awka
Dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×